Leona Machálková v roce 1996 a dnes

Leona Machálková v roce 1996 a dnes Foto: David Kundrát / CNC / Profimedia / Michaela Feuereislová

Tyhle dvě fotky dělí neuvěřitelných jednadvacet let: Věříte, že Leona Machálková dnes slaví padesátku?

Taky máte pocit, že se tahle dáma za poslední roky vůbec nezměnila? Zpěvačka Leona Machálková (54) musí mít zatraceně dobré geny. Jak jinak si vysvětlit fakt, že může sníst, co chce, a nepřibere ani deko. Dokonce ani ve tváři není přibývající věk vidět. A to je jí právě dnes padesát.

Poprvé na sebe Leona upozornila coby moderátorka v rádiu a také jako muzikálová zpěvačka v polovině devadesátých let. Do širšího povědomí se dostala díky Karlu Svobodovi o pár let později přezpívanými hitovkami z filmů a muzikálů. Později se snažila také o původní tvorbu, ale její hlavní doménou se staly muzikály.

Padesátiny se chystá pořádně oslavit a pro své fanoušky chystá desku duetů i speciální koncert. A jak tenhle životní předěl sama Leona vnímá? „Dívám se kupředu, dá se říci pozitivně a vesele. Zároveň si uvědomuji, že už má člověk něco za sebou. Chtěla bych si ten život užívat naplno, ale zároveň se snažím být zodpovědná, aby kvalita života, která je mi zatím dopřána, trvala pokud možno co nejdéle," svěřila nám nedávno.

Jak šel čas s Leonou Machálkovou, se můžete podívat ve fotogalerii. 

Který hit Leony Machálkové máte nejraději?

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků