Dvaadvacet mrtvých včetně dětí si vyžádal teroristický útok na koncertu Ariany Grande (23) v anglickém Manchesteru.

Dvaadvacet mrtvých včetně dětí si vyžádal teroristický útok na koncertu Ariany Grande (23) v anglickém Manchesteru. Profimedia.cz

Projevy hlubokého žalu i soustrasti: Po hrůzné události v Manchesteru pláčou nejslavnější umělci světa!

Celebrity napříč světadíly pláčou a sociální sítě plní svými soustrastnými projevy, směřujícími k mladé americké zpěvačce Arianě Grande (23), o níž nyní mluví celý svět v souvislosti s nejtragičtější událostí tohoto roku. Dvaadvacet mrtvých včetně dětí a 59 zraněných si v pondělí večer vyžádal útok sebevražedného atentátníka v multifunkční hale v anglickém Manchesteru, kde včera koncertovala.

Sama zpěvačka je v šoku a naprosto zdrcená: "Zlomená. Z hloubi srdce toho tolik lituji. Nemám slov." Na jejím profilu na sociální síti už k této události najdete mnoho příspěvků nejpopulárnějších umělců současnosti.

Na zmíněném koncertu byli převážně mladí lidé a děti, protože počátky kariéry dcery telekomunikační magnátky a slavného grafického designera, která už jako malá hrála v muzikálech, jsou spojeny s dětským televizním kanálem Nickelodeonem. O to surovější dopad tohoto hrůzného teroristického činu je. 

Super.cz


Časová osa článků