Dopřejte svým prsům příjemné léto!

Konečně jsou tu teplé dny! Můžeme být dlouho venku a stále je teplo a světlo. Prostě si to užíváme. Se zvyšující se teplotou ale přichází i diskrétní problém - tím je pocení. Naštěstí existují podprsenky, které jsou jako stvořené pro horké letní dny.
Pro vzhled horkokrevné Španělky…

Pro vzhled horkokrevné Španělky…

Léto a teplé dny jsou ideálním časem pro trochu podprsenkového čarování. Podívejte se na nevyztuženou krásku Sylvana. Prodyšné košíčky, okouzlující střih a fantastická barva! Zpevní, upozorní a zaujme… Podprsenka s takovou vizáží si snad ani nezaslouží zůstat skrytá. Odvažte se, ukažte se!

Koupit
nyní na Astratex.cz
Buďte v suchu!

Buďte v suchu!

Pořiďte si takovou podprsenku, ve které vám bude dobře i v těch největších vedrech. Přesně taková je podprsenka Spacer 3D. O její kvalitě mluví i to, že je tipem Ivy Kubelkové! Spacer 3D má jedinečnou vlastnost. Košíčky jsou z materiálu, kterým nepřetržitě proudí vzduch. Díky tomu je neuvěřitelně prodyšná a lehká, během dne o ní nebudete vědět.

Koupit
nyní na Astratex.cz
I krajka dýchá

I krajka dýchá

Vzdušnost a přirozenost, to jsou hlavní charakteristiky podprsenky Daniela. Prsům poskytuje zpevnění a oporu, přitom ale zachovává jejich přirozený tvar. Horní část košíčků je z krásné krajky a zbytek podprsenky tvoří jemný elastický úplet, který dobře propouští vzduch. To zabraňuje jakémukoliv pocení.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Jaké je tajemství chytré podprsenky?

Jaké je tajemství chytré podprsenky?

Chytrá podprsenka, tak to je Smart Bra. Její košíčky jsou z paměťové pěny. Ta je vzdušná, vyrovná případné nedokonalosti a vytvaruje se podle teploty Vašeho těla. Ani v téhle podprsence se nebudete potit. A její vzhled? Povrch využívá kontrastu mezi béžovým podkladem a černou „síťovanou“ krajkou. Je neodolatelná.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Dobrá volba pro velká prsa…

Dobrá volba pro velká prsa…

Jste-li nositelkou velkých prsou, tak dvojnásob víte, jaké nesnáze přináší horké počasí. Ženy plných tvarů se nejčastěji potí pod prsy. Úkolem podprsenky je účinně jim odlehčit tak, aby i v jejich dolní polovině mohl volně proudit vzduch. To vše zajistí správně vybraná podprsenka. Pamatujte, že i prsa musí dýchat!

Koupit
nyní na Astratex.cz

Časová osa článků