Na koncertě skupiny Hamleti zpívala Monika v županu. V plavkách už ji prý nikdy nikdo nespatří.

Na koncertě skupiny Hamleti zpívala Monika v županu. V plavkách už ji prý nikdy nikdo nespatří. Foto: Facebook Moniky Absolonové

O tohle jsme definitivně přišli! Absolonová vítala léto v županu, v plavkách ji prý už nikdy nikdo neuvidí

V těhotenství přibrala snad třicet kilo, pak se svou nadváhou výrazně zabojovala, ale i tak ji teď můžete vidět hlavně ve splývavých modelech černé barvy! Sebevědomí Monice Absolonové (45) po téhle stránce asi ještě trochu schází, ostrovtip však v žádném případě.

Na koncertě skupiny Hamleti, který měl podtitul Na plovárně a byl vlastně takovou předzvěstí blížícího se léta, dorazila popová diva na pódium stylově. Ve slunečních brýlích, s krémem na opalování, baťůžkem, osuškou. Chyběly snad jen plavky!

„V těch už mě nikdy nikdo neuvidí,“ poznamenala zpěvačka a zabalila se do proužkovaného županu. V tomto „kostýmu“ zahájila písničkou Pátá celý koncert a šla se bavit s přáteli.

Důkaz, že na své postavě zpěvačka milující vaření a pečení všeho druhu začíná svědomitě makat, doložila o pár dní později zběsilou upocenou fotkou z cvičení jógy, kde byla po roce. Tak snad jí ta motivace vydrží a své rozhodnutí ještě přehodnotí. Moniku v plavkách si s námi připomeňte v galerii. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků