Taťána Kovaříková Super.cz

Ani ona neměla podprsenku? Návrhářka Táňa Kovaříková neoblékla do rafinovaných šatů jenom modelky

Po další přehlídce návrhářky Taťány Kovaříkové, kde představila svoji letní kolekci, jsme si pomysleli, že do rafinovaných šatů neoblékla pouze svoje modelky, ale podprsenku si pod šaty nevzala ani ona. Ubezpečila nás ale, že ji má, i když neviditelnou.

"Už tou síťkou jsem se na sebe docela odvázala. Mně se podprsenka někde líbí, někde ne. Nemám nic proti přiznaným ramínkům, když jsou šaty nahoře průhledné, ale já zvolila podprsenku bez ramínek," vysvětlila.

Táňa prý ani jiné modely než svoje nenosí. Ale většinou se právě ty, které jsou určeny jí, došívají na poslední chvíli. "Tyhle taky musely moje holky švadlenky stihnout za chvilku," smála se. A co pak s šaty, které si také nemůže vzít víckrát na sebe, dělá? "Většinou je rozdávám, ale mám pár kousků, které nerada dávám pryč," vysvětlila.

A co se bude letošní léto podle Táni nosit? "Stále černobílá kombinace, mám tam růžovou, ale i další barvy. Do kolekce na přehlídku jsem ale zařadila jen to, co jsem viděla jako stěžejní. Máme hodně krajek, volánků, průhledných materiálů, šifonu a hedvábí," vypočítala. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků