Margot a její matka pozorovaly jejího manžela.

Margot a její matka pozorovaly jejího manžela. Profimedia.cz

Sexy herečka připravila své matce překvapení: Společně se na pláži kochaly pohledem na jejího urostlého manžela

Z blondýnky, která si ve filmu Vlk z Wall Street zahrála žhavou manželku Leonarda DiCapria (47), je od prosince vdaná paní. Margot Robbie (31) svého manžela prezentovala rodičům na Havaji.

Australská herečka se v závěru loňského roku provdala za pomocného režiséra Toma Ackerleyho. V rámci utužování rodinných vazeb teď vyrazila na dovolenou společně s manželem i svými rodiči. Maminka slavné blondýnky měla možnost přesvědčit se na vlastní oči o tělesných kvalitách svého zetě.

Zatímco Tom si užíval osvěžení ve zdejších vlnách, Margot se Sarie relaxovaly na pláži a pozorovaly jej. Rodiče nejspíš herečce výběr partnera schválili už před svatbou, ale fotka z dovolené vypadala, jako kdyby Tom procházel přísným výběrovým řízením.

Margot Robbie se loni objevila jako Jane v Legendě o Tarzanovi i jako Harley Quinn v Sebevražedném oddílu. Mezi její budoucí filmy patří životopisné drama I, Tonya o americké krasobruslařce Tonyi Harding, jíž byla prokázána spoluvina při úmyslném zranění její největší konkurentky. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků