Markéta Konvičková zase okouzluje svými ňadry! Super.cz

Budete závidět našemu mikrofonu? Tak skvělý výhled na vnady hvězdy Tváře Konvičkové má jen její přítel

Nejhezčí účastnice Tváře Markéta Konvičková (27) vás opět oslní svým půvabem a jak se říká, do obličeje se jí vůbec dívat nebudete! Třetí nejúspěšnější soutěžící z pěvecké show začala natáčet svůj nový videoklip, ve kterém své ženské přednosti opět ukazuje v plné parádě. Mrkněte na náš rozhovor!

Rozhovor jsme natáčeli na střeše jednoho domu v centru Prahy a byla pořádná zima. Proto nás zajímalo, jestli se to neprojeví i v choulostivých oblastech a nakonec i navenek. Markéta se toho ale nebála.

„Možná někde něco prokoukne, ale všechno je tak chráněno, podlepeno a zalepeno, že není ani šance, aby bylo vidět víc, než bych chtěla.“

Celý ten videoklip nemá vyznít vulgárně, ba naopak. Měla bych být za luxusní dámu, která pány odpálkovává a posílá je do zadní části mého těla,“ svěřila se nám Konvičková.

V jejím novém videoklipu Teď už vím se objeví i vítěz Muže roku 2016 Josef Kůrka. Hraje Markétina přítele. Možná kvůli němu byl na natáčení i její skutečný druh Renda.

„Říká se, že do měkkého se lépe lehá. S tím jsem spokojená, měnit to nehodlám. Je hezké, když se na to svalnaté tělo mohu podívat při natáčení videoklipu. To mi ale stačí,“ tvrdila Konvičková.

Písnička je o tom, jak ji štve partner a pak i další muži, a diváci prý budou překvapení, co vše se bude ve videu dít. „Premiéra je koncem května,“ dodala zpěvačka. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků