Hubnutí jako prokletí. Nové poznatky však pomáhají

17. května 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Největším problémem je postupné přibírání. Pár gramů přírůstku denně navíc nikdo nepozná. Půl kila za měsíc také většinou ne. Za 4 roky se však může jednat o 20 kilo. Cítíme, že dlouho neviděná kamarádka při náhodném setkání potlačuje svůj údiv velmi těžko. Bohužel nejedná se jen o estetický problém. Nadváha zkracuje životnost všech součástí našeho těla.
4 roky přibírání za týden eliminujete stěží, ale i to se dá

4 roky přibírání za týden eliminujete stěží, ale i to se dá

Existují 2 varianty redukce váhy. Rychlá a normální. Rychlá je primárně o vůli a předpokladem je zásadní impuls většinou v podobě emočního šoku. Stačí si nechtěně vyslechnout pohrdavý komentář rodiče, milované osoby nebo první lásky ze základky typu: „..tak pěkná holka to byla a teď? prasnice..“. Takové momenty nás většinou přinutí strhnout závaží v posilovně a kromě jedné mrkve nejíst přes den vůbec nic. Výsledky se dostaví brzo. Bohužel všichni víme, že jde jen o posunutí sněhové koule do naší budoucnosti. Za rok, za dva bude ještě větší a ještě těžší. Ideální je propojení obou mechanismů hubnutí.

Více
nyní na Reduxil.cz
Metabolismus, alfa a omega našeho těla

Metabolismus, alfa a omega našeho těla

Jedna věc jsou vstupní energie, kterými plníme náš organismus. Věc druhá je výstupní výkon, který je touto energií poháněn. Základní rovnice, které rozumí asi každý. Snížit příjem, zvýšit výdej. Výsledek totiž zásadně ovlivňuje náš metabolismus. A ten máme každý jiný. Jak to, že někdo může jíst jak otesánek a nic nepřibere? Že běhá 100 kilometrů denně? Opravdu? Všimli jste si, že v mládí se to jaksi spalovalo všechno jinak a většina z nás si mohla dovolit jíst úplně jinak než dnes? Metabolismus. Aneb otevřete okna a vypusťte teplo bez užitku. V domácnosti je to hloupost, ale v našem těle tak můžeme přebytečnou energii ztrácet. Čím déle, tím více zásob promrháme.

Více
nyní na Reduxil.cz
Stejně jako denní a noční pleť, tak i metabolismus je třeba přizpůsobit

Stejně jako denní a noční pleť, tak i metabolismus je třeba přizpůsobit

I na pleť je třeba použít ve dne denní a v noci noční krém. Opačně situaci pouze zhoršíme. Otevřít stavidla a vypustit energii. Ideálně nonstop. Tedy 24 hodin v kuse. Nejde totiž o tu hodinu ve fitcentru ani o 1 zmenšený oběd. Nejvíce jde o to, co naše tělo dělá těch dalších 23 hodin. Můžeme jíst, co chceme. Ale pokud je náš výdej vždy větší, budeme ztrácet zásoby. Jak to udělat? Lékaři doporučují „otevřít stavidla“. Jiná stavidla jsou ve dne a jiná v noci. Pokud je otevřeme 24 hodin nonstop, kombinujeme rychlou redukci váhy s tou normální. Tělo a metabolismus tak pracuje, i když spíme. Takto funguje Reduxil. Doplněk stravy, který můžeme od 1. 6. konečně získat v lékárně.

Více
nyní na Reduxil.cz
Zaváděcí cena Reduxil pouze do pátku

Zaváděcí cena Reduxil pouze do pátku

Reduxil se užívá speciální kapsle ráno a následně tvrdá tableta večer. V kombinaci s postupným uvolňováním tak dochází k maximalizaci výkonu metabolismu celých 24 hodin. Funguje stejně jako když nastavíte topení naplno a zároveň dokořán otevřete okna. Díky kombinaci obou složek dochází až k 5ti násobnému výdeji energie za 24 hodin. Nepřekračujte doporučené dávkování! Reduxil se užívá 30 dnů, ale výsledek je patrný již po 2 dnech. V lékárnách bude k sehnání za 1 090 Kč. Dnes ho na stránkách výrobce seženete za 990 Kč 1 balení nebo za 1 690 Kč, 2 balení. Pouze do vyprodání šarže klinické studie. Nepřekračujte dávkování! I do plavek se můžete ještě více těšit. Žádejte také ve vaší lékárně.

Využít akci
nyní na Reduxil.cz

Časová osa článků