Saša Rašilov s přítelkyní

Saša Rašilov s přítelkyní Herminapress

Saša Rašilov září spokojeností: Do společnosti vyvedl přítelkyni s pořádným těhotenským bříškem

U stánku České televize na probíhajícím veletrhu Svět knihy se uskutečnil křest trojdévédéčka dramatické série Bohéma, inspirované osudy našich předních herců, na kterém nechyběli protagonisté seriálu Vladimír Javorský a Saša Rašilov (49). Ten byl i kmotrem nosiče a postaral se o překvapení dne, když dorazil i s přítelkyní, herečkou Lídou Němečkovou, která je v pokročilém stádiu těhotenství.

O soukromí herec s médií nehovoří, váhal dokonce, jestli se s Lídou nechat vyfotit. Nakonec krátce zapózovali. Rašilov na fotkách vypadá velmi spokojeně.

O práci se herec naopak rozhovořil rád. „Předělat mě na tehdejšího miláčka žen nebylo v maskérně jednoduché, ale povedlo se. Filmy s Oldřichem Novým patří mezi desítku mých nejoblíbenějších. Strašně rád mám Pytlákovu schovanku, Fantoma Morrisvillu nebo komedii Eva tropí hlouposti,“ uvedl na křtu Rašilov, který v Bohémě ztvárnil právě Nového.

Spokojenost ve vztahu, rovněž s mladším partnerem, prožívá i Rašilovova bývalá manželka Vanda Hybnerová, se kterou má herec dcery Antonii a Josefínu. 

Super.cz


Časová osa článků