Americký fotbalista se měl na co dívat...

Americký fotbalista se měl na co dívat... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Kontroverzní hráč amerického fotbalu se ocitl v ráji: V moři skotačil po boku polonahé snoubenky a jejích obnažených kamarádek

Hráč amerického fotbalu Johnny Manziel (24), který naposledy hrál za tým Cleveland Browns, ale momentálně je bez angažmá, si to umí zařídit.

Kontroverzní sportovec je zasnoubený s krásnou modelkou Bre Tiesi (26), jež svému miláčkovi umí udělat pomyšlení. Když si společně přišli užít prosluněné chvilky volna na pláž v Miami, tak Johnny ještě netušil, co ho čeká. Žádná romantika ve dvou se však nekonala.

Atraktivní modelka totiž na pláž pozvala i své kamarádky, které neváhaly sundat horní díl plavek a dovádět před překvapeným fotbalistou skoro nahé.

Takovou parádní podívanou Johnny asi vůbec nečekal. U své snoubenky zkrátka našel hotový poklad. Ač to na první pohled nevypadá, modelka má na amerického fotbalistu dobrý vliv.

Johnny Manziel totiž seká dobrotu a plánuje sportovní comeback. V minulosti přitom byla jeho kariéra plná nejrůznějších skandálů včetně zneužívání návykových látek. Loni dokonce musel čelit obvinění své expřítelkyně, které prý měl vyhrožovat zabitím a pokoušel se ji unést. Od té doby, co se Johnny zamiloval do Bre Tiesi, je z něj však hotový andílek. A jeho láska mu to dává najevo. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků