Na otázky netrpělivých novinářů neodpověděli. On ji k sobě přivinul a ona ho zahrnula polibky.

Na otázky netrpělivých novinářů neodpověděli. On ji k sobě přivinul a ona ho zahrnula polibky. Profimedia.cz

Zpečetěno polibky! Kate Hudson představila světu svého nového přítele

11. května 2017 12:47

Leccos už se šuškalo, znáte to. Některé méně spolehlivé plátky už to tehdy měly za hotovou věc, ale... Zkrátka teď už je ve věci zcela jasno! Nebudeme vás už napínat: Hollywoodská ikona, herečka Kate Hudson (39), má nového chlapa. Tak a je to venku!

Už to spolu pár týdnů táhnou, zatím ale byli opatrní a trochu se oťukávali. Přesněji řečeno, poprvé se spolu objevili na pár fotkách pořízených v Los Angeles, datovaných někdy v březnu tohoto roku. Po snímku, na kterém se ti dva líbali, už začaly nějaké ty spekulace ve stylu: Kdo je ten mladý muž, na nějž se Kate tak culí...? Nebo: Těm by to spolu tak slušelo... Vydrží jejich náklonnost?

To, co bylo prozatím dobře střeženým tajemstvím, je od včerejška venku oficiálně a s plnou parádou. Ti dva spolu totiž vyrazili na premiéru filmu Dámská jízda, v němž hraje matka Kate Goldie Hawn. A pěkně v hollywoodském stylu ruku v ruce defilovali před novináři na červeném koberci. Povzbuzeni výkřiky fanoušků a otázkami tisku udělali to nejlepší, co v tu chvíli mohli. On ji k sobě láskyplně přivinul, ona mu odpověděla vroucím pohledem a několika polibky.

A kdo je tím šťastným mladým mužem, který Kate tak něžně objímá a nemůže z ní spustit oči? Jmenuje se Danny Fujikawa a je zakladatelem mladé, ale úspěšné nahrávací společnosti Lightwave Records. A je také muzikant, i když ho to dnes asi neživí. V roce 2008 měli s bratrem celkem úspěšnou rockovou kapelu Chief a než se v roce 2011 rozpadli, stihli vydat jedno EP (The Castle Is Gone), ale i jedno album (Modern Ritual). Díky několika v USA téměř zlidovělým skladbám je kritika srovnávala i s takovými velikány, jako jsou třeba Coldplay.

Milan Kolář , Super.cz


Časová osa článků