Tohle stvoření nemá ani špetku soudnosti.

Tohle stvoření nemá ani špetku soudnosti. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

I v tangách by toho zahalila víc: Vyžilá herečka (47) vyrazila do ulic v lascivní parodii na šortky

Když se vydá do ulic odepsaná herečka Alicia Arden (52), Los Angeles připomíná zapovězená biblická města Sodomu a Gomoru. Americká prostopášnice si oblíbila outfity, od nichž je to jen kousíček k naprosté nahotě.

Filmografie Alicie Arden je tak skromná, že by se dala sepsat na jeden papírek poznámkového bločku. Vrchol její kariéry nastal v roce 1994, kdy se mihla v jedné epizodě Pobřežní hlídky. Pak už si zahrála jen v několika béčkových filmech, které putovaly rovnou na DVD nosiče. Jedním z nich je i dílo se všeříkajícím názvem American Nudist.

Alicia se jako herečka nikdy neprosadila a stále věří, že životní role ji teprve čeká. Neustále tak obchází kolem filmových studí a věří, že nějakému producentovi padne do oka. Podle jejího oblečení to ale vypadá, že touží po roli v pornu. Nesoudná čtyřicátnice na veřejnosti pobuřovala v mikro šortkách, které svým střihem připomínaly tanga. K nim si oblékla vestu, pod níž dle očekávání neměla podprsenku, o čemž kolemjdoucí velmi ochotně přesvědčila. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků