Ariel Winter

Ariel Winter Foto: Super.cz/ Profimedia.cz

‚Noste si, co chcete!‘ vzkazuje mladinká herečka (19), která hrdě vystavuje zmenšené poprsí

13. května 2017 10:01

Devatenáctiletá herečka Ariel Winter sklidila za nedávnou volbu modelu na propagační akci seriálu Taková moderní rodinka, jenž ji proslavil, velkou kritiku. Zlaté minišaty prý byly až moc ‚mini‘, a herečka v nich modle mnohých navíc byla až moc vyparáděná.

Je pravda, že její kolegové dorazili seriál zpropagovat mnohem méně formálně oblečení, je to ale důvod ke kritice? Ariel si to nemyslí a na sociální síti se na tohle téma i rozepsala: „Proč sakra někdo řeší, že jsem nepřišla oblečená neformálně jako ostatní? Proč lidi prostě nenechají ostatní cítit se dobře a dělat si, co chtějí? Lidi, noste si, co chcete, pokud se v tom budete cítit dobře, o to jde. Nenechte nikoho, aby ovlivnil vaši osobnost a její vyjádření,“ napsala.

Šaty byly od indického návrháře Falguniho Shanea Peacocka a kromě nohou odhalovaly i velkou část prsou. Na to si mladá herečka obzvlášť potrpí. Volnosti si užívá o to víc, že jí dřív nebyla umožněna - původně měla ňadra větší, kvůli zdravotním potížím podstoupila jejich redukci. 

Super.cz


Časová osa článků