Jedna sedačka s možností 50 různých vzhledů

14. května 2017 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Máte rádi změnu? Pak byste si jistě rádi proměňovali svou sedací soupravu podle aktuálních trendů nebo prostě jen podle nálady. Napínací potahy umí vytvořit na vaší sedací soupravě v podstatě nové čalounění a proměnit vaši sedačku klidně každý den v jinou a se zbrusu novým vzhledem.
Ochrání i zrenovuje

Ochrání i zrenovuje

Napínací potahy decoDoma fungují v podstatě jako druhé čalounění a vykouzlí zbrusu novou sedačku té původní. Potah překryje skvrny, díry a jiné nedostatky původní sedačky, která je ukrytá pod ním. Dokonale sedí, takže odpadají starosti s urovnáním věčně se shrnující deky. Napínací potahy jsou vysoce roztažitelné všemi směry a přizpůsobí se lehce každému typu sedací soupravy nebo křesla. Například na dvousedačku najdete v nabídce až 50 různých barev a vzorů.

Prohlédnout
nyní na decoDoma.cz
Pro domácnosti s dětmi a zvířecími mazlíčky

Pro domácnosti s dětmi a zvířecími mazlíčky

Napínací potah je skvělým řešením nejen pro změnu interiéru. Ocení je i v domácnostech, kde jsou děti, kočky nebo psi. Původní čalounění ochrání před skvrnami od jídla, od pití, před kočičími drápky a samozřejmě před chlupy. V případě znečištění jde potah jednoduše sundat a dát vyprat do pračky. Ideální je mít napínací potahy dvoje, jedny dát do pračky a užívat si změnu s jinou variantou potahu. Sedačka tak bude stále čistá.

Prohlédnout
nyní na decoDoma.cz
Elegantní světlé odstíny i oblíbené žíhané varianty

Elegantní světlé odstíny i oblíbené žíhané varianty

Už se nemusíte bát světlých barev čalounění, můžete mít krásnou světlou elegantní sedačku. V případě nehody potah sundáte a vyperete v pračce. Díky potahům je jednoduché měnit sedačku během pár minut v jinou. Je už na vás, zda se vám do interiéru budou hodit jednobarevné varianty, oblíbené žíhané nebo s moderní strukturou. Je to opravdu viditelná změna, ale tajemství budete znát jen vy. Návštěvy se budou divit, co se stalo s vaší původní sedací soupravou nebo křeslem.

Prohlédnout
nyní na decoDoma.cz
Proměna během 5 minut

Proměna během 5 minut

Napínací potahy jsou šité v rodinné firmě Gaico v Itálii nebo ve španělské společnosti Nueva Textura. Napínací potahy jsou na různé typy sedacích souprav (například rohovou nebo s dřevěnými područkami) a křesel (od ušáku přes klasické křeslo a až po relaxační). Na výběr je na e-shopu decodoma.cz více než 60 barev a vzorů.

Prohlédnout
nyní na decoDoma.cz

Časová osa článků