Natálie Kocábová

Natálie Kocábová Foto: archiv FTV Prima

Dcera Michaela Kocába Natálie se zmítá v příšerných depresích a záchvatech pláče: Je to kvůli rozchodu!

Máma dvou dětí často bojující se svou váhou Natálie Kocábová (37), dcera bývalého ministra a především hudebníka Michaela Kocába, se veřejně svěřila se svými nejniternějšími potížemi. A opravdu tím hodně překvapila!

„Brečím, řvu, posílám všechny do…, zmítám se v depresi, brečím, dělám si psychotesty, snažím se jíst chilli kvůli trávení, jím tedy hlavně G******x, piju víno, říkám, že už nekouřím, přitom tajně za domem kouřím a u toho strašně brečím,“ prozradila na sebe Natálie, která se docela týrá kvůli svým kilům navíc. A prý až tak, že pije projímadlo.

Špatná je i z toho, že má být po rozchodu s přítelem Ondrou. S tím ale ještě odletěla na dovolenou na Srí Lanku, celý pobyt však údajně proplakala. Moc dobře ví, že jí tendence k sebedestrukci ubližují, ale asi to zkrátka neumí jinak.

„Ještě zhubnu těch sedm až devět kilo a začnu se mít ráda. Nebudu dekadentní. Na to není nikdo zvědavej. Lidi se chtějí smát, musím se víc usmívat. Vždyť co mi chybí? … Už nemůžu tak strašně záviset na svých partnerech. Tak mě třeba nemá tolik rád, no. Tak se svět nezboří. Aspoň je zdravej, třeba se někdy ještě dáme dohromady,“ svěřila se stránkám Elle spisovatelka.

Zdá se, že Natálie má na lásku smůlu. Před časem se rozvedla a chvíli se navzájem utěšovali i s otcem, jehož opustila Lejla Abbasová. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků