Úspěšná, ale zoufalá! Hrudník jako prkno a ztrhaná tvář mě srazily na kolena

Skvělá kariéra s vysokým měsíčním příjmem, značkové oblečení i doplňky, exotické dovolené a uznání okolí, to je sen většiny žen. Bohužel ne vždy je finanční jistota a úspěch ten pravý klíč ke štěstí. Své o tom ví i Klára z Prahy, která má po pracovní stránce vše, co by si jen mohla přát – uznání, respekt a vliv, ale přesto jí něco chybí… Je single a v osobním životě se už dávno cítí osamělá. Stojí za tím hlavně malé sebevědomí, díky kterému jen těžko navazuje vztahy s muži. O svůj příběh se nakonec rozhodla podělit s ostatními, aby další ženy motivovala k činu.
Hrudník plochý jako prkno

Hrudník plochý jako prkno

Jsem přesvědčena o tom, že mé trable vždycky pramenily z malých prsou a nespokojenosti s vlastním tělem. Díky tomu mě totiž muži obvykle vnímali jen jako kamarádku, ale rozhodně ne jako objekt sexuální touhy. A tak zatímco mé kamarádky randily, já seděla v luxusním bytě u romantických filmů sama. Po letech závistivého okukování cizích plných výstřihů jsem si řekla dost! Řešení malých prsou na NadraIN.cz do 31. 5. 2017 s dopravou zdarma při zadání kódu SU602.

Koupit
nyní na NadraIN.cz
Vytoužená plná prsa

Vytoužená plná prsa

Hlavní motivací byl nakonec nový kolega, do kterého jsem se zbláznila. Plastiku jsem ale zavrhla – na dlouhou rekonvalescenci jsem kvůli vytížení v práci neměla prostor a narkózy jsem se bála jako čert kříže. Nikdy jsem reklamám nevěřila, přesto jsem udělala výjimku. Na internetu jsem si objednala doplněk stravy NadraIN FORTE. S valným výsledkem jsem moc nepočítala, ale začaly se dít věci! Po dvou týdnech užívání byla prsa viditelně plnější a pevnější a po měsíci jsem si kupovala nové prádlo. Teď si užívám zkoumavé pohledy kolegyň a muži ze mě nemohou spustit zrak. Kupte NadraIN FORTE do 31.5.2017 na NadraIN.cz s dopravou zdarma při zadání kódu SU602.

Koupit
nyní na NadraIN.cz
Ze ztrhané tváře rozzářený obličej

Ze ztrhané tváře rozzářený obličej

Když tak vyšla prsa, řekla jsem si, že zapracuju i na své tváři, na které se podepisoval pracovní stres. Mdlou pleť a přibývající vrásky jsem ale rozhodně nehodlala řešit botoxem. Brrr… Rozjasňující make-up byl super, ale chtěla jsem něco dlouhodobějšího. Zkusila jsem BigBao, přírodní baobabový olej, a jen zírala, co dokáže příroda. Díky 100% koncentraci účinné látky je moje pleť rozzářená, viditelně omlazená a vrásky mnohem méně patrné. Je skvělé, že pleť vypadá lépe okamžitě po první aplikaci. Navíc můžu BigBao používat nejen na obličej, ale také na celé tělo. Teď už se s ním hýčkám pravidelně a cítím se jako filmová hvězda.

Koupit
nyní na BigBao.cz
Neuvěřitelné se stalo realitou

Neuvěřitelné se stalo realitou

Nyní prožívám období, které jsem nikdy nezažila. Konečně mám nejen kariéru, ale také spokojený osobní život. Naplno si užívám svého skvělého vzhledu a pozornosti okolí. A co je nejlepší? Alan se chytil na udičku. Máme před sebou asi čtvrtou mimopracovní schůzku a vyvíjí se to víc než slibně. Na své pomocníky teď nedám dopustit. Myslím, že jejich práci si Alan brzy prohlédne opravdu detailně.

Koupit
nyní na BigBao.cz

Časová osa článků