Eva má už pořádně vyklenuté bříško.

Eva má už pořádně vyklenuté bříško. Michaela Feuereislová

Za měsíc bude muzikálová kráska rodit. Její syn přijde na svět nejspíš bezejmenný

Českou premiéru dlouho očekávaného druhého dílu sci-fi snímku Strážci galaxie si nenechaly ujít finalistky České Miss ani celá řada známých osobností. Lucie Benešová vzala do kina téměř celé potomstvo, dceru Lily s přítelem Jakubem doprovodila do Imaxu herečka Bára Kodetová, s manželkou a dcerou Elsou vyrazil za zábavou Kryšof Michal a nechyběla zde ani Eva Burešová.

Představitelka hlavní role muzikálu Čas růží, která se proslavila v soutěži Česko Slovensko má talent a poté účinkováním v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, svou přítomností překvapila. Přece jen ji dělí jen něco málo přes měsíc od porodu a akční snímek promítaný ve 3D by jí nemusel udělat dobře. Kromě toho Eva překvapila tím, že přišla na premiéru bez svého partnera a se zcela jiným mužem. „Vlastně jsem vyrazila s kolegou Jakubem Štěpánem, protože můj partner má dnes koncert v Nymburce,” vysvětlila zpěvačka a herečka.

A kdy by měla kráska rodit? „Syn by měl přijít na svět až 24. června. Zatím jsme stále ještě nerozhodli o jeho jménu. Máme zhruba pětadvacet tipů, v nichž je i pár favoritů, ovšem asi to dopadne tak, že jméno bude last moment,“ se smíchem dodala Eva Burešová a odběhla s doprovodem do kinosálu. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků