Láďa Hruška

Láďa Hruška Foto: archiv FTV Prima

Pozurážel kolegy z Primy, místo omluvy se ale směje: Neuvěříte, jak Láďa Hruška reagoval na svou aféru!

Jak jsme již informovali, Ladislav Hruška (43) se dostal do konfliktu se svou domovskou televizí, když na sociální síť sypal jeden status za druhým o tom, jak jsou některé primácké pořady hrozné. A zaútočil i na hvězdy stanice Václava Postráneckého, Agátu Prachařovou a Evu Decastelo. Nelze se divit tomu, že mu hrozí až výpověď z práce. Jenže jinak vždy bezkonfliktní a sympatický moderátor se kauze jen vysmívá!

Kontaktovali jsme ho kvůli vyjádření, protože text v jeho statusech na nás působil tak, jako by byl od někoho cizího. Používal v něm slovník, který Hruškovi, bývalému pedagogovi, jako by nebyl vůbec vlastní. Že by se mu někdo naboural na jeho profil, ale odmítl.

„Jsem jen totální fanda nových dílů Sběratelů kostí a vždy se nemůžu dočkat,“ napsal nám se smajlíkem a v totální pohodě.

„Vždyť je to jen pitominka na sociální síti,“ zlehčoval situaci, jako by šlo o banalitu a žádný mega průšvih.

Lidé, kteří ho znají, spekulují o tom, jestli nemá zase své „kvartální“ období. „Jednou za čas se utrhne ze řetězu. Ale to pak pořádně. Pak je schopný různých věcí. Naštěstí se pak vždy dokázal srovnat a vrátit se zpátky,“ tvrdil třeba jeho blízký kamarád, který si ale pochopitelně nepřál být jmenován.

Tak doufejme, že se kutil a kuchtík sebere, poučí a bude moci dál těšit fandy ve svých Vychytávkách! 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků