Andrea Pomeje s manželem Jiřím

Andrea Pomeje s manželem Jiřím Michaela Feuereislová

Pomeje před ozařováním rakoviny nestačil zírat: Thajská armáda ho chránila kvůli hrozbě terorismu!

Jiří Pomeje (✝54) se krátce předtím, než podstoupí první sérii ozařování kvůli rakovině hrtanu, rozhodl odjet na zotavenou do Thajska. Chtěl tam přijít na jiné myšlenky, pročistit si hlavu. Místo toho se ale s manželkou Andreou Pomeje (33) strachoval o život!

Andrea v Thajsku často vystupuje jako dýdžejka, je tam slušně žádaná. Tentokrát ji pozvali do známého klubu Insanity v Bangkoku a překvapivě s ní letěl i manžel Jirka, který přitom řeší velmi závažný zdravotní problém.

Jenže místo oddychu si zažil chvíle strachu. O sebe, ale hlavně o manželku.

„Vy řešíte českou vládu, haha. Mně do klubu vlítla thajská armáda. Stáhli mi šavli (zvuk – pozn. red.), sundali mě ze stage (pódia – pozn. red.) a klidně vysvětlili, že se jedná pouze o možnost teroristického útoku,“ napsala Andy na svou sociální síť.

Jak známe Jiřího, který je velký cíťa a všechno prožívá mnohonásobně víc, než kdokoli jiný, krve by se v něm v tu chvíli nedořezal.

To jeho žena si z toho nic nedělala. Chtěla spustit na sociální síti živé vysílání, to jí ale důstojníci striktně zakázali.

Nakonec se ale hrozba teroristického útoku nepotvrdila. „Po třiceti minutách odešli a mejdan pokračoval,“ dodala Andrea. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků