Získejte pevné kosti i zdraví. Jak? Zde je překvapivá rada, kterou jste ještě neslyšeli!

9. května 2017 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Problémy s kostmi a páteří jsou ve starším věku prakticky na denním pořádku. Taky jste už určitě slyšeli nejednou naříkat svou babičku na bolesti zad, nebo svého dědu na bolavé nohy. Už nám to ani nepřijde. Jenže tyto problémy rozhodně nejsou normální! Stáří můžete prožít i bez nich! Bolest totiž značí nějaký problém. A i když s ní ve staří počítá prakticky každý, dá se stárnout i bez ní. Jak?
Za vším hledejte vitaminy. Ty jsou totiž pro náš organismus naprosto nepostradatelné

Za vším hledejte vitaminy. Ty jsou totiž pro náš organismus naprosto nepostradatelné

Prospěšných látek, vitaminů a minerálů je na světě obrovské množství. Některé umí to, jiné ono. A pamatovat si je všechny, je pro nás, obyčejné smrtelníky, prakticky nadlidský úkon. Nyní se proto zaměříme pouze na jeden jediný vitamín, který pomáhá právě kostem. Jmenuje se K2. Znáte? Neznáte? Nevadí! Jedná se o poměrně vzácný vitamin, který se nachází pouze v několika málo potravinách. Jenže právě vitamin K2 dokáže pomoci udržet vaše kosti zdravé a pevné! A proč právě vitamin K2 toto dokáže? Vitamin K2 každodenně extrahuje přebytečný vápník z krve a přenáší jej až do kostí. Díky tomu jsou kosti po celý život krásně pevné.

Vyzkoušet zdarma
nyní na VitaminK2.cz
Co když mám ale vitaminu K2 nedostatek? Co když mi právě on nejvíce chybí?

Co když mám ale vitaminu K2 nedostatek? Co když mi právě on nejvíce chybí?

Pokud jste se právě teď zděsili, že nejspíš vitaminu K2 příliš nekonzumujete, nebojte. Možností, jak jej přijmout a nahradit, je spousta. Jednoduchou variantou, která vás nebude stát pracnou změnu jídelníčku, je například doplněk stravy K2 od NaturaMed. V jedné tobolce totiž najdete 100 % doporučené denní dávky tohoto vitaminu. Díky němu i správné životosprávě a vyváženému jídelníčku se můžete těšit na dlouhý a velmi aktivní život. A pokud k vitaminu K2 ještě přidáte celoživotní dostatek pohybu a radost, dlouhověkost vás rozhodně nemine! Objednejte si vitamin K2 třeba jen na zkoušku a uvidíte, že je to právě tento vitamin, který vám celou dobu scházel.

Vyzkoušet zdarma
nyní na VitaminK2.cz
Zase další doplněk stravy? Není to už zbytečné?

Zase další doplněk stravy? Není to už zbytečné?

Ovšem kdybychom zůstali jen u kostí, nebyli bychom úplně přesní. K2 totiž pomáhá nejen pro udržení zdravých kostí a tím k prodloužení aktivního života. Přenášením vápníku z naší krve do kostí totiž pomáhá zachovávat pružnost našich cév. K2 je tedy balzámem i na náš kardiovaskulární systém. Sáhněte po vitaminu K2 a udělejte pro sebe maximum. Ať už zvolíte formu v podobě radikální a nepříjemné změny jídelníčku, nebo vám budou příjemnější doplňky stravy, rozhodně na K2 nezapomínejte! Vyzkoušejte K2 ještě dnes! Jak se říká „Za zkoušku nic nedáš”, tak u vitaminu K2 to platí dvojnásob. Stačí totiž zaplatit poštovné a balné a K2 na zkoušku bude vaše!

Vyzkoušet zdarma
nyní na VitaminK2.cz

Časová osa článků