Jennifer Lopez s Alexem Rodriguezem na Met Gala

Jennifer Lopez s Alexem Rodriguezem na Met Gala Profimedia.cz

Jennifer Lopez poprvé vyvedla partnera: Zato její obdivované křivky nebylo nikde vidět

Pro svůj společenský debut s novým partnerem si Jennifer Lopez (52) zvolila jednu z největších a nejhonosnějších akcí - newyorskou Met Gala, kam přišla uctít zakladatelku značky Comme des Garçons Rei Kawakubo a podpořit ‚kostýmní‘ křídlo Metropolitního muzea umění v New Yorku.

Jedná se o charitativní večer zasvěcený módě, prestiži, luxusu, takže pozvané dámy řeší dlouho dopředu, co obléknou. Lopez jako by záměrně šla z extrému do extrému... Zatímco minulý týden na Billboard Latin Music Awards vynesla dva modely, které nenechávaly ani píď prostoru pro fantazii, na Met Gala byla v bledě modré róbě značky Valentino, tvořené jednoduchými šaty a transparentní vlečkou, jako schovaná. Minimalistickou róbu doplnila jednoduchým účesem, kouřovým líčením a diamantovými šperky.

Jak již bylo řečeno, jednalo se o první oficiální akci, kam zpěvačka a herečka dorazila po boku nového přítele, bývalého hráče baseballu Alexe Rodrigueze (41). Poprvé spolu na večeři byli viděni v půlce března a mezi tím už ho Lopez stihla představit i mamince

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků