Hvězda amerických reality show Kim Kardashian v srpnu 2015 dováděla s kamarádkami na dovolené v mexickém Casa Aramara. A provokovala svými obrázky na sociálních sítích.

Hvězda amerických reality show Kim Kardashian v srpnu 2015 dováděla s kamarádkami na dovolené v mexickém Casa Aramara. A provokovala svými obrázky na sociálních sítích. Profimedia.cz

Jennifer Aniston, Kate Moss i Rihanna: Pokochejte se pohledem na bujné vnady slavných krásek

Tyto dámy vědí moc dobře, čím světu vládnou a mužům diktují. Nejsou to žádné lascivní modelíny, které se stůj co stůj chtějí prosadit. Naopak v kariéře stojí již všechny na pomyslném Olympu.

Nemají proto potřebu vystavovat se zcela nahé. Darům, kterými je příroda vybavila, dají ale vyniknout jemně, nevulgárně.

Pojďte si s námi oddychnout a zasnít se ve společnosti takových hvězd, jakými jsou Rihanna (34), Jennifer Aniston (53), Kate Moss (48) či Adriana Lima (41). A dnes je představíme v lechtivé, přesto mírně zastřené topless podobě. Možná jste je takto ještě nikdy neviděli.

Nakonec jsme vám ale přeci jen přidali i tři hvězdy trochu nižší kategorie... Ať už to jsou dvě slavomanky z reality show Kim Kardashian a Lisa Appleton nebo ruská popová snažilka Nadeea Volianova. Asi uhodnete proč. 

Super.cz


Časová osa článků