5 tipů na to, jak zbláznit chlapa!

Blíží se máj, lásky čas a vám se možná chce víc, než jen se líbat pod třešní. Jakkoliv je to romantické. Líbat pod třešní ano, ale… Láska má i jinou než romantickou stránku. Sice s ní souvisí, ale je přece jen o něco víc tělesnější.
Dávkujte nestoudnost!

Dávkujte nestoudnost!

Partner zaručeně nebude nic namítat, když se před ním zjevíte v erotickém kousku prádla. Naopak! Muži jsou, jak známo, vizualisté a pohled na ženu ve správně necudném prádle, s nimi dokáže pořádně zamávat!

Více informací
nyní na Astratex.cz
Buďte trochu frivolní!

Buďte trochu frivolní!

Smyslný strappy komplet Frivolia vám dá do ruky klíč ke svádění. Přesně to je totiž jeho úloha. Podprsenka s nevyztuženými trojúhelníkovými košíčky a strappy pásky připoutají jeho pohled. O patro níž zaujme krajkový pás, vyztužený kosticemi, který zdůrazní linii vašeho pasu. Krajková tanga a podvazkový pás společně završí celkový svůdný dojem. Celý komplet je navíc z měkké, elastické krajky. Takže se v něm budete cítit nejen sexy, ale i pohodlně.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Proslavil ho kankán…

Proslavil ho kankán…

Podvazkové pásy jsou a vždy budou erotickou záležitostí. Pryč jsou doby, kdy je ženy oblékaly běžně do práce. Dnes je jejich použití spojeno spíš s nevšední příležitostí nebo erotikou. Právě proto si jej dopřejte. Partnera tím rozhodně nezarmoutíte! Podvazkový pás Angelia je už na první pohled něco „extra“. A vybírání punčošek vás zaručeně bude bavit!

Koupit
nyní na Astratex.cz
Sbírejte body za vaše „body“

Sbírejte body za vaše „body“

Chcete-li upoutat jinak, sáhněte po síťovaném body. Pozor! Tenhle kousek opravdu není pro každodenní nošení! Jedná se o čistě erotickou záležitost. Tohle body má totiž otevřený klín, takže se milostným radovánkám můžete věnovat, aniž by bylo potřeba jej svlékat! Oblečená - neoblečená… Přesně to chlapi potřebují. Nechtějí jen naservírovanou nahotu.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Nalaďte ho černou krajkou

Nalaďte ho černou krajkou

Luxusní body Moketta zamotá chlapovi hlavu! Nádherná krajka, která je navíc hebká a elastická, působí nesmírně přitažlivým dojmem. Krásně se nosí díky použitému mikrovláknu, podélné proužky připomínají korzet. Nevyztužené košíčky vyrýsují vaše prsa do žádaného vzhledu. Skvěle kopíruje ženské křivky a podtrhuje siluetu těla přesně tak, aby milostná chemie mohla zapůsobit.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Poblázněte ho korzetem!

Poblázněte ho korzetem!

Komplet Brida Red je přímo stvořen pro hříšné svádění. Tanga kalhotky a neodolatelný korzet spolu dohromady tvoří přímo vražednou kombinaci. Černá krajka působí ve společnosti červeného lesklého materiálu nesmírně sexy. A nechá nakouknout… Podvazkové upínání lze odepnout, anebo ještě lépe – použít. Doplňte punčochami s krajkovým lemem a hádejte, kdo bude vítězem noci?

Koupit
nyní na Astratex.cz

Časová osa článků