5 tipů do jarního šatníku – tohle by v něm nemělo chybět!

Naposledy se otočte za zimou, nahoďte úsměv a rozlučte se. Dámy, je tady jaro! Co to znamená? Odhodit kožichy a vyrazit v novém! Ringit.cz vás oblékne do světových značek a poradí vám, co nutně potřebujete do jarního šatníku. Je na čase všem vytřít zrak a ukázat, že víte, co se nosí.
Oblékněte se do květin

Oblékněte se do květin

Rychle pryč od myšlenky, že adidas je pouze sportovní značka. Kolekce adidas Originals vypouští do světa romantickou a velmi něžnou květinovou kolekci Floral. Pestrobarevné tropické květiny, žhavé tulipány, růže nebo pasteloví motýlci. Stačí i jeden jediný kousek z kolekce adidas Floral a okolí tím odzbrojíte. Do květin se můžete zahalit od hlavy až k patě. Vyberte si oblečení, obuv nebo trendy kabelky.

Prohlédnout
nyní na Ringit.cz
Podlehněte pastelovým barvám

Podlehněte pastelovým barvám

Růžová, mentolová, citronová, meruňková nebo lososová vám na jaře nesmí chybět. Pastelové barvy jsou naprostým hitem. Vyčarují doslova úchvatný jarní outfit. Nemusíte to s nimi přehánět, stačí nazout tenisky nebo obléknout mikinu v pastelové barvě. Jednodušeji a zároveň chic to už nejde. Zkuste mrknout na pastelové kousky, které představuje adidas, Nike, Puma, Reebok, Bench nebo třeba O’Neill.

Prohlédnout
nyní na Ringit.cz
Nazujte Superstar

Nazujte Superstar

Tyhle tenisky snad není třeba představovat. Obuv adidas Superstar je klasika, která nikdy nevyjde z módy a rozhodně s ní nešlápnete vedle. Hodí se ke sportovnímu i elegantnímu outfitu. Jednoduše se obujte do stylu a užijte si to. Vysoká podrážka, gumová špice, kožený svršek to je nesmrtelná kombinace. U Superstar se můžete obout také do zlaté, stříbrné i třpytivé kombinace nebo do zvířecích vzorů.

Prohlédnout
nyní na Ringit.cz
Legíny, které umí divy

Legíny, které umí divy

Nebojte se legín. Pokud zvolíte ty správné a chytře je zkombinujete, trefíte do černého! Pánům navíc dokonale zamotáte hlavy. Převlékněte nepohodlné rifle za legíny, které krásně vytvarují postavu. Hravě vykouzlíte sportovní, něžný i elegantní outfit. Viděly jste už ty pestrobarevné legíny Puma? Specialisty na legíny jsou také adidas, Nike, O‘Neill nebo Reebok. U nich se nemusíte bát průhlednosti nebo vytahaných kolen.

Prohlédnout
nyní na Ringit.cz
Kabelka, co schová celý váš svět

Kabelka, co schová celý váš svět

Pro ženu je kabelka něco jako pro muže auto. Schová do ní vše potřebné i nepotřebné, opečovává ji, je na ni pyšná a dělá ji kamarádku po celý den. Znáte to? Jasně! Pořiďte si do šatníku Ferrari mezi kabelkami a to doslova. Puma Ferrari představuje opravdu luxusní kabelky. Značka adidas poté květinové kabelky Floral, Nike vsází na dostatek prostoru a O’Neill vám udělá parádu u moře.

Prohlédnout
nyní na Ringit.cz

Časová osa článků