Hayden Christensen a Rachel Bilson v LA

Hayden Christensen a Rachel Bilson v LA Profimedia.cz

Snaží se být nenápadní a daří se jim: Takhle teď vypadají filmový Anakin Skywalker a jindy krásná Summer z O.C.

Když se při natáčení filmu Jumper dal v roce 2007 Hayden Christensen (36) dohromady s Rachel Bilson (35), fanynky filmového hezouna zaplakaly. A to málokterou napadlo, že bude příležitost páru pogratulovat k desátému výročí. Naskytla se v těchto dnech.

Bilson svému partnerovi předevčírem na sociální síti veřejně pogratulovala k 36. narozeninám a k tomu připojila i hashtag k 10. výročí vztahu. „Všechno nejlepší, hezoune. Moc tě milujeme,“ napsala ke sdílené fotce s odkazem na dcerku Briar Rose, která se jim narodila v roce 2014. To je také to jediné, co se o potomkovi slavných herců, a vlastně o jejich životě vůbec, ví. Soukromí si na hollywoodské poměry velmi střeží, na společenské akce nevyrážejí, jejich společné fotky z posledních let jsou ulovené paparazzi a je vidět, že se v civilu snaží být co nejméně nápadní.

Christensenovou zatím nejslavnější rolí byl Anakin Skywalker v Hvězdných válkách (Epizodě II a III), zahrál si také ve filmech Warholka, Temný bojovník nebo 90 minut v nebi. Jeho partnerka je známá spíš ze seriálů - O.C. nebo Doktorka z Dixie, zahrála si i v pár dílech Jak jsem poznal vaši matku. Poslední film natočila v roce 2014, její partner je o něco produktivnější. V roce 2015 odpremiéroval zmíněný snímek 90 minut v nebi a letos ho čekají premiéry thrillerů Numb, at the Edge of the End a First Kill. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků