Martin Písařík na zkoušce muzikálu Sugar

Martin Písařík na zkoušce muzikálu Sugar Herminapress

Poznali byste ho? Polepšený záletník Písařík se převléká za ženskou

Herec Martin Písařík (43) se převléká za ženskou. Tedy nikoliv ve skutečném životě, ale v muzikálu Sugar, který se od 27. dubna bude hrát v Divadle Na Fidlovačce.

Známý příběh o gangsterech, milionářích, dámském orchestru, naivce Sugar a dvou muzikantech na útěku vstupuje do závěrečné zkouškové fáze.

Písaříkovi to v ženském oblečení opravdu sekne a dvojrole muzikanta Joea a Josefíny ho ihned nadchla.

„Místo prince či hrdiny hraju saxofonistu, který se převlékne za ženskou Josefínu. Paráda, ne? Díky úzké spolupráci s Lukášem Pečenkou, který představuje kolegu basistu Jerryho a pak Dafne, si tu roli opravdu užívám. Dokonce díky ní znám i svou velikost podprsenky. To je pro mě, jako pro chlapa, úplná novinka. Ovšem nečekejte, že ji prozradím. Jo a taky jsme se téměř dokonale naučili pracovat s hudebními nástroji,“ pochlubil se Písařík, kterého učili známí muzikanti Felix Slováček a Karel Vágner.

Muzikál vzniká pod taktovkou režiséra Radka Balaše. „Myslím si, že se budou skvěle bavit diváci, ale určitě i herci. Už při zkouškách je z nich cítit, že je tahle muzikálová show chytla a užívají si ji. A práce v téhle partě herců, zpěváků a tanečníků baví i mě,“ prozradil režisér. Diváci se kromě Martina Písaříka mohou těšit také na Anetu Krejčíkovou, Elišku Balzerovou či Vandu Chaloupkovou. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků