Denise Bueno by jistě osvěžila zatuchlý český fotbalový rybníček...

Denise Bueno by jistě osvěžila zatuchlý český fotbalový rybníček... Profimedia.cz

Tahle sexy rozhodčí v české lize chybí: Žhavá kráska s praporkem v ruce provokuje fotbalisty v průsvitném tričku bez podprsenky

Tak tahle sexy rozhodčí by na českých fotbalových trávnících udělala hotovou revoluci.

Vnadná pomezní rozhodčí Denise Bueno bohužel s praporkem řádí až v daleké Brazílii, kde působí v nižších soutěžích. A hned od začátku vzbuzuje na hřišti obrovský rozruch. Pod upnutým bílým tričkem totiž nemá podprsenku, a tak fotbalistům na trávníku nabízí opravdu krásné výhledy na své bujné vnady.

Útočící hráč si při pohledu na atraktivní sudí snad ani nemůže stěžovat na chybně odpískaný ofsajd. Tahle fešanda s praporkem v ruce by snad obměkčila i drsňáka Tomáše Řepku v dobách jeho největších blikanců.

Fotbalisté jsou z neobvyklé podívané na trávníku celí nesví a vůbec nevědí, kam s očima. Denise Bueno se přitom kariéře rozhodčí věnuje teprve krátce.

Dříve se snažila zviditelnit v několika soutěžích krásy, ale bohužel jí to nevyšlo. Neuspěla ani v reality show Big Brother, kde neprošla ani sítem castingem, a tak se rozhodla vsadit na úplně jiný obor. A jak je vidět, o pozornost má tato čárová rozhodčí, jíž se přezdívá sexy praporek, rázem postaráno. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků