Pavlína Němcová Super.cz

Kdyby si dala panáka, asi by ji rovnou odvezli: Krásná modelka Němcová sice míchá koktejly, alkohol ale nesnáší

S modelkou Pavlínou Němcovou (48) se prezidentka nadace Kapka naděje Vendula Pizingerová (49) domluvila, že se stane tváří jejího charitativního projektu Coctail Weekend. Společně umíchaly drink s názvem Kapka naděje, který budou prodávat ve vybraných barech a dvacet korun z každého poputuje na nadaci.

V tomhle případě ovšem dělala Vendula tak trochu kozla zahradníkem. Pavlína alkohol nemusí, koktejlu by se ani nenapila. "Koktejl jsem míchala podruhé v životě, poprvé to bylo loni na otevírání jednoho baru. Ale pokud jde o konzumaci, zůstávám u svého starého osvědčeného nealka," vysvětlila Pavlína.

"Mně alkohol nechutná, nikdy jsem mu nepřišla na chuť, ani když jsem roky žila ve Francii. Jen díky tomu jsem trošku začala pít víno a občas si dám jednu skleničku k večeři," přiznala. "Tady jde ale o charitu a myslím si, že je dobré pomáhat tam, kde je to potřeba. Tady se i z alkoholu vygenerují peníze a poslouží to dobré věci," mínila.

Pracovně se nyní Pavlína věnuje zejména šperkům, které navrhuje. "V souvislosti s nimi chystám dva velké projekty, moc mě to baví a těší," řekla nám. Znamená to tedy, že se vzdala snu o své producentské roli a natáčení filmu podle románu Victora Huga? "Odsunula jsem to na druhou kolej, ale pořád to běží. Uvidíme, zda se podaří sehnat peníze, chybí ještě pár miliónů eur," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků