Lisa Appleton

Lisa Appleton Profimedia.cz

Další fází bude absolutní nahota? Nesoudná XXL mamina (48) přes svá mohutná ňadra přehodila jen síť

Této macandě odvaha opravdu nechybí! Lisa Appleton (53) povýšila své snímky z kategorie „neestetických materiálů“ na „mládeži nepřístupno“.

Rozverná Britka se v roce 2008 objevila v reality show Big Brother. Od těch časů nejen zestárla, ale především nakynula. Nestydí se však své oplácané tělo vystavovat. V Británii by ji nejspíš za její exhibicionistické excesy zavřeli, takže dává přednost Španělsku, kde vládne vlídnější klima a na plážích panují uvolněnější mravy.

Lisa se dříve vystavovala v bikinách, jejichž horní díl občas v moři odplul neznámo kam. Známá tragédka přitvrdila a obří ňadra už nemá potřebu halit. Na španělskou pláž zamířila téměř jako naturistka. Přestože koupací sezóna ještě zdaleka neodstartovala, rozverná Britka s proporcemi velryby nechtěla přijít ani o jediný sluneční paprsek. Vystačila si se spodním dílem bikin a síťovaným přehozem, pod nímž byla zřetelně vidět její prsa.

„Ráda bych vypadala mladší. Myslím, že se stárnutím úspěšně bojuji,“ tvrdí sebevědomě oplácaná mamina dospělé dcery Sophie Marie. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků