Lisa Appleton

Lisa Appleton Profimedia.cz

Další fází bude absolutní nahota? Nesoudná XXL mamina (48) přes svá mohutná ňadra přehodila jen síť

22. dubna 2017 22:01

Této macandě odvaha opravdu nechybí! Lisa Appleton (50) povýšila své snímky z kategorie „neestetických materiálů“ na „mládeži nepřístupno“.

Rozverná Britka se v roce 2008 objevila v reality show Big Brother. Od těch časů nejen zestárla, ale především nakynula. Nestydí se však své oplácané tělo vystavovat. V Británii by ji nejspíš za její exhibicionistické excesy zavřeli, takže dává přednost Španělsku, kde vládne vlídnější klima a na plážích panují uvolněnější mravy.

Lisa se dříve vystavovala v bikinách, jejichž horní díl občas v moři odplul neznámo kam. Známá tragédka přitvrdila a obří ňadra už nemá potřebu halit. Na španělskou pláž zamířila téměř jako naturistka. Přestože koupací sezóna ještě zdaleka neodstartovala, rozverná Britka s proporcemi velryby nechtěla přijít ani o jediný sluneční paprsek. Vystačila si se spodním dílem bikin a síťovaným přehozem, pod nímž byla zřetelně vidět její prsa.

„Ráda bych vypadala mladší. Myslím, že se stárnutím úspěšně bojuji,“ tvrdí sebevědomě oplácaná mamina dospělé dcery Sophie Marie. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků