Jiří Pomeje se nám rozplakal do telefonu. Super.cz

Nejemotivnější rozhovor všech dob: Poslechněte si, jak se Jiří Pomeje rozplakal kvůli své rakovině

Jiří Pomeje (✝54) poprvé veřejně promluvil a bylo to velmi dojemné! Super.cz s ním pořídil rozhovor, při kterém se rozplakal kvůli vlastní bezmocnosti. Poslechněte si, jak nyní mluví, v našem videu, v němž nám předvedl i dvě polohy svého hlasu!

Ještě před pár dny nehovořil vůbec, dnes aspoň šeptá. A rozhodl se, že Super.cz poskytne exkluzivní vyjádření. Když nám popisoval, co ho čeká, nával emocí ho přemohl.

„Nikdy jsem nevěřil, že budu šťastný, když mi někdo řekne, že mě budou jenom ozařovat. Ta věta byla hezká. A teď je to o tom… nechci brečet! Omlouvám se. Promiň, strašně se omlouvám, že mluvím jak d***l, strašně se stydím, ale nemůžu jinak,“ řekl našemu redaktoru.

Na náš dotaz, jak vnímá tatínkovu změnu hlasu jeho malá dcera Anička, odpověděl po svém. Předvedl nám, jakými polohami mluví. „Malá to vůbec nezaznamenala. Snažím se. Hodně šeptám. Mám polohu tohohle úchyláka, nebo vykleštěnce z Egypta. Nemám tu střední polohu,“ uzavřel Jiří.

Ten nám již dříve v rozhovoru prozradil, jak pomýšlel na sebevraždu zastřelením a jak má strach, že s rodinou zažil své poslední Velikonoce.

O rakovině se dozvěděl nedávno a vlastně jen náhodou. Následovala okamžitě operace a v půlce května půjde na ozařování. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků