Alicia pojala Velikonoce po svém.

Alicia pojala Velikonoce po svém. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nejzoufalejší velikonoční ramlice: Odepsaná herečka vyrazila do ulic v ouškách, horním dílu bikin a rozepnutých šortkách

Velikonoce jsou pro většinu populace oslavou příchodu jara a připomínkou ukřižování Ježíše Krista, Alicia Arden (52) však svátky pojala po svém. Vsadila na lacinou provokaci a strašila v Los Angeles jako bizarní stvoření.

S kariérou odkvétající herečky to nevypadá vůbec dobře. Sama se označuje za hvězdu Pobřežní hlídky, ale skutečnost je taková, že si zahrála epizodní roli v jediné epizodě, která se vysílala už v roce 1994. Následujících 23 let se Alicia marně snaží prosadit a vezme zavděk i rolemi v amatérských filmech pro hrstku diváků.

Vysloužila čtyřicátnice se mnohem více než herectví věnuje veřejným lascivnostem stejně jako její kámošky Phoebe Price (49) či Frenchy (46). Naposledy byla v ulicích Los Angeles k vidění jako značně unavený zajíček, nebo spíše ramlice. Alicia svůj velikonoční outfit sestavila z oušek, horního dílu bikin a šortek, které musela rozepnout, aby do nich zastrčila mobil. Takhle vypadají Velikonoce v podání céčkové celebrity. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků