Simona Krainová dala sbohem České Miss

Simona Krainová dala sbohem České Miss Michaela Feuereislová

Víme první: Z toho se Česká Miss už těžko vzpamatuje: I poslední naděje Simona Krainová se soutěží krásy končí!

České Miss začínají pořádně krušné chvilky. Televize Prima před více jak měsícem definitivně oznámila, že soutěž krásy nebude vysílat, a žádná jiná televize zájem neprojevila. Před nedávnem s vedením České Miss Martinem Ditmarem a Evou Čerešňákovou ukončila spolupráci Nikol Švantnerová (28), která měla být jednou ze čtyř mentorek soutěže.

Vedení soutěže spoléhalo na to, že má stále největší eso v rukávu a tím je topmodelka Simona Krainová (48), která byla novou tváří České Miss a soutěži dodávala svým jménem prestiž. Na Simonu slyší televize, sponzoři i veřejnost. A i o tu teď Česká Miss přišla.

Simona Krainová podle exkluzivních informací před pár dny odstoupila a s Českou Miss končí. Topmodelka nám to v sms zprávě potvrdila. "Koncept projektu se změnil a na základě toho jsem ukončila spolupráci a ze soutěže vystoupila. Přeji jim hodně štěstí a držím palce," napsala Super.cz Krainová. Jak se z tohohle nové vedení dostane, je otázkou. Spíš to ale vypadá, že stále ještě úřadující Česká Miss Andrea Bezděková bude také historicky poslední Českou Miss. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků