Na začátku května bude mentorovat budoucí modelky v rámci modeling campu.

Na začátku května bude mentorovat budoucí modelky v rámci modeling campu. Foto: archiv K. Votavové

Od ní byste domácí úkoly dostali rádi. Tahle krásná modelka se stane proklatě sexy učitelkou

Tak tohle je sen nejednoho muže, jedna z nejkrásnějších modelek a specialistka na předvádění spodního prádla Kateřina Votavová, bude učitelka. Každý by se hned rád proměnil v poslušného žáka. Bohužel pro pány bude Katka učit jen dívky, jak uspět v modelingu.

„Když jsem začínala, byly to divoké doby. Nikdo nám neradil, co a jak máme dělat. Agentura nás vždy jen někam vyslala a pak už všechno bylo jen a jen o nás. Učily jsme se za pochodu, což někdy přinášelo nepříjemné okamžiky,“ říká Kateřina a připomíná své zážitky, kdy byla vyslána do Itálie, kde musela bydlet v motelu, odkud by i bezdomovci utíkali strachy.

Proto se Kateřina rozhodla, že bude dívkám, které se rozhodly zkusit své štěstí v modelingu, radit, co mají dělat, čeho se vyvarovat, na čem naopak trvat a kde neustupovat. Prostě jak si vydobýt v modelingu určité postavení.

Kateřina je známá tím, že otevřeně kritizuje některé praktiky, které panují především v českém modelingu, a chce, aby dívky, které projdou jejím kurzem, byly dostatečně sebevědomé a nenaletěly planým slibům. „A také mám cíl naučit je být skutečnými profesionálkami, protože to je také něco, co řadě holek chybí. Přitom je to právě profesionalita, která jediná vám může získat další a další zakázky,“ vysvětluje Katka.

Modeling camp, který Kateřina povede, se uskuteční na začátku května, a na vybranou absolventku čeká nafocení atraktivní promo kampaně pro známou italskou značku, které v Česku propůjčily svou tvář Aneta Vignerová či Andrea Verešová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků