Dieta nefunguje? Proč většinou celková detoxikace ztrácí smysl

18. dubna 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
S jarem přichází správný čas na očistu organismu, kterou máme spojenu především s hubnutím a přípravou na léto. Pohled do zrcadla po zimě mnohé totiž nepotěší. Stále více lidí zjišťuje, že detoxikace není jen omezení alkoholu či obyčejná dieta. Čím dál více lidí se nad problémem zamýšlí komplexně a dosahuje tak podstatně lepších výsledků. Snídaně, večeře, pohyb, redukce parazitů, alkohol.
Omezit alkohol, změnit stravu, přidat pohyb, redukovat přemnožené organismy

Omezit alkohol, změnit stravu, přidat pohyb, redukovat přemnožené organismy

Detoxikace organismu je považována za nezbytný základ očisty těla, redukčního jídelníčku či diety. Rady, jak tělo pročistit, najdete nejen v moderní medicíně, ale osvědčené postupy nabízí i lidové léčitelství. Více a více lidí také současně věnuje pozornost vlastnímu odčervení. Zlepšovat fungování organismu na více frontách má podstatně jiné výsledky. Odčervit se na jaře se svými mazlíčky, zvětšit snídaně, zmenšit večeře, přestat používat výtah, “žerfurty“ a omezit na jaře alkohol na polovinu může s tělem udělat zázraky. Stačí všechno zkombinovat. Nepropásněte ideální jarní načasování a za 3 měsíce můžete mít vystaráno do podzimu.

Zjistit více
nyní na parasic.cz
Dieta a detoxikace bez odčervení nemá smysl

Dieta a detoxikace bez odčervení nemá smysl

Jistě jste si někdy říkala, proč jsem pořád tak nepochopitelně unavená a přibírám. Navíc alergie. Parazité přispívají k mnoha nemocem. Není v zájmu parazitů, aby člověk držel jakoukoliv dietu, hýbal se, natož sportoval. Poznáváte se? Důsledky jejich přemnožení jako jsou nachlazení, vyčerpání, apatie či alergie někteří lidé stále zaměňuje za příznaky běžných nemocí a je stále unavena. Bohužel. Denně jsou diagnostikovány 2-4 osoby v ČR, které mají škrkavku psí. O cestovatelích, chovatelích apod. ani nemluvě. Už babičky dobře věděly, proč několikrát do roka pijí bylinné tinktury. Na rozdíl od nich máme v lékárnách konečně k dispozici přírodní doplňky stravy řady Parasic.

Zjistit více
nyní na parasic.cz
Půst, detoxikace, očista

Půst, detoxikace, očista

Je pravda, že lidé vyhledávají komplexní očistu čím dál častěji a preventivně. Většinou dohromady se svými mazlíčky. Vitalita, nová energie, hravost a lepší nálada jsou prostě patrné. Jaro je zcela ideální. Pro lidi můžeme najít léky na předpis, koření a Parasic. Jedná se o volně prodejný doplněk stravy k sehnání v každé lékárně. Pracuje na bázi součinnosti léty prověřených přírodních extraktů. Odčervení a očista těla měla vždy zásadní smysl. Můžeme zkusit i aktuální 40denní půst. Bez změny novou energii a vyšší imunitu však nečekejme.

Zjistit více
nyní na parasic.czJe pravda, že lidé vyhledávají komplexní očistu čím dá
Kdo nic nevyzkouší, žádnou změnu nepocítí

Kdo nic nevyzkouší, žádnou změnu nepocítí

Parasic bude v lékárnách za cenu 790 korun. Aktuálně ho však lze již získat na stránkách výrobce za zaváděcí, téměř poloviční cenu (platí u objednávky 2 kusů a pouze do vyprodání šarže klinické studie). Působí proti externím agentům (biologicky činným působkům). Celkově také pomáhá udržovat zdravá játra především kontrolou zánětlivých reakcí v těle. Selen dále pomáhá imunitnímu systému. Na celkovou detoxikaci a odčervení je ten nejlepší čas. Skoncujte s vleklou únavou, bolestmi a se zimou. Nekažte si jaro-léto každoročními komplikacemi a nepropásněte omezenou zaváděcí akci.

Využít akci
nyní na parasic.cz

Časová osa článků