Finalistka České Miss 2017 prožívá rozkol v rodině.

Finalistka České Miss 2017 prožívá rozkol v rodině. Foto: Petra Odrazilová/Miss Events

Chtěla by se stát nejkrásnější Češkou tohoto roku. Její rodina je ale zcela proti

Vždycky bylo jejím dětským snem dostat se do finále národní soutěže krásy. Nyní se její velké přání stalo skutečností a Michaela Šmejkalová bojuje o titul Česká Miss 2017. Na rozdíl od většiny dívek se tato třiadvacetiletá blondýnka z Českých Budějovic musí vyrovnat s faktem, že ji v jejím rozhodnutí přihlásit se do soutěže krásy v rodině nepodporují. Zejména pak Míšin otec má s její účastí problém.

„Být ve finále soutěže Česká Miss je můj dětský sen a bylo by pro mě velkou ctí, kdybych na sobě mohla díky České Miss pracovat a zlepšovat se, a to i přesto, že mi rodina nevěří a nepodporuje mě, ale neodrazuje mě to,” nechala se slyšet Šmejkalová a jedním dechem dodala: „Naopak mám podporu mnoha známých i neznámých lidí, o jaké se mi ani nesnilo, a toho si opravdu vážím. Jsem hodně cílevědomá a budu bojovat do té doby, dokud to bude možné.”

Právě podporu svých nejbližších by Michaela nyní velmi ocenila. Patří totiž mezi šest ohrožených dívek, z nichž se po dalším soustředění jen čtyři vrátí do hry. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků