Daniela Kolářová a Ester Janečková

Daniela Kolářová a Ester Janečková Foto: archiv Česká televize, Michaela Feuereislová

Udělaly si něco? Daniele Kolářové zemřel manžel, jeho sestra Ester Janečková se to ale dozvěděla až z novin

Málokdo věděl, že v neděli zesnuvší divadelní režisér a herec Jiří Ornest (✝70) byl nejen manželem herečky Daniely Kolářové, ale také nevlastním bratrem moderátorky Pošty pro tebe Ester Janečkové (48). Ta se však telefonu se zprávou od jeho ženy nedočkala, informaci o skonu příbuzného se dozvěděla až z novin.

Nabízí se tedy otázka, jestli obě ženy nemají vztahy na bodu mrazu. Jenže jak to vypadá, Ester se ani s bratrem nijak moc nestýkala.

„Ježíši, to vůbec nevím,“ prohlásila Janečková, když se o skonu bratra dozvěděla od redaktorů.

„Hrozně mě to zasáhlo, je mi to moc líto,“ rozplakala se. Pak dodala, že s bratrem se naposledy viděla před zhruba devíti měsíci. O tom, že odchází, neměla ale ponětí. Jiří Ornest byl dlouhodobě nemocný, zemřel na karcinom močového měchýře.

Proč ji ale paní Kolářová o bolestné zprávě v rodině nezpravila? Podle deníku Aha! herečka prohlásila, že nebyly v těsném kontaktu. „Nestýkáme se. Dokonce na ni nemám ani žádné spojení,“ uvedla Daniela Kolářová.

Ta má nyní plné ruce práce se zařizováním pohřbu. Bude se konat v úterý 18. dubna v deset hodin v krematoriu v Praze ve Strašnicích. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků