Michaela Tomešová se vrátila na jeviště.

Michaela Tomešová se vrátila na jeviště. Herminapress

Pár týdnů po porodu vtrhla jako divoká voda na jeviště: Takhle to mamině Míše Tomešové slušelo v muzikálu

Koncem února porodila syna Kristiána a o víkendu se vrátila na prkna, co znamenají svět, přesněji na svou téměř domovskou scénu do Divadla Kalich. Loni v říjnu si tu Míša Tomešová (30) naposledy zahrála a zazpívala v muzikálu Atlantida a do stejného představení se teď i vrátila.

„Je to hezká symbolika. Jsem ráda, že naskakuji zrovna do tohohle představení, protože ho mám ještě v živé paměti. Stýskání po divadle tedy netrvalo moc dlouho,“ nechala se slyšet Míša.

Její návrat však byl spíše výjimečný, protože její původní alternace měla jiné povinnosti.

„Není to tak, že bych naskočila rovnou do práce, naplno se do divadelního kolotoče zapojím po mateřské, ale uvítala jsem tuhle příležitost. Upřímně, já jsem vždycky chtěla být aktivní matka, a ne taková ta, která je zavřená doma a je závislá jen na dítěti. Kristiánek je šťastný prcek, je plně kojený, krásně přibývá na váze, má o kilo víc než při porodu, což je docela dost. Je takovej tlusťoučkej, prostě náš mazánek. Myslím si, že když budu hrát jednou za dva týdny, bude to pro oba krásně zdravá míra,“ míní Tomešová s tím, že s hlídáním pomáhá její maminka.

„Myslím si, že není problém, abych si na chvíli odskočila do divadla. Kdyby byl, tak řešení se vždycky najde. Rodina je a bude má priorita,“ vysvětlila herečka a zpěvačka, která má velkou oporu i v manželovi Romanu Tomešovi. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků