Vylepšete si postavu do plavek!

Příchod jara je znát i na teploměru a postupné odhazování svršků nemilosrdně odhaluje každé deko navíc, které jsme v zimě nabrali. A tak je nejvyšší čas pustit se do shazování!
Zvedněte si sebevědomí: I ve sportovním vám to bude slušet!

Zvedněte si sebevědomí: I ve sportovním vám to bude slušet!

Společně s permanentkou do fitka je vhodné pořídit si i správné sportovní oblečení. Takové, ve kterém se budete cítit pohodlně a sebevědomě. Sportovní oblečení musí být praktické, ale rozhodně nemá být nudné. Našli jsme kousky, ve kterých vám půjde cvičení samo – mrkněte se!

Více
nyní na Astratex.cz
Správná opora pro vaše ňadra

Správná opora pro vaše ňadra

Při jakémkoliv cvičení je klíčové, abyste se cítila pohodlně. A ať máte prsa jakkoliv velká, je potřeba jim zajistit správnou oporu. Sportovní podprsenka Shock Absorber nabízí opravdu vysoký stupeň opory, díky americkým průramkům bezvadně sedí a prodyšná síťovina v zadní části zamezí nadměrnému pocení. Perfektně stažená ňadra a příjemné pohodlí – přesvědčte se na vlastní kůži a vyberte si jednu z barevných variant.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Pohodlí bez potu

Pohodlí bez potu

Ve fitku, při běhání a třeba i na kole – tílko Fitness s unikátním systémem Dry Control zajistí rychlý odvod vlhkosti od těla při jakékoliv aktivitě. Při cvičení oceníte nejen maximální prodyšnost, ale také pohodlný volný střih, který se krásně přizpůsobí vašim křivkám. Kterou ze dvou barev vyberete? Tyrkysovou nebo veselou oranžovou?

Koupit
nyní na Astratex.cz
Vaše druhá kůže

Vaše druhá kůže

Legíny jsou na sport přímo stvořené – nikde nepřekáží, dokonale přilnou k tělu, neškrtí, a navíc nechají vyniknout vaše ženské křivky. Sportovní legíny se systémem Thermo Dry se navíc postarají o udržení stálé tělesné teploty, a to díky maximální prodyšnosti a odvádění vlhkosti od těla. A to jsme ještě ani nezačali o jejich stylovém designu! Při pohybu nemusíte vypadat jako šedá myš!

Koupit
nyní na Astratex.cz
Když je na tílko zima…

Když je na tílko zima…

… oblékněte pohodlnou fleecovou mikinu! Při pohybu se samozřejmě zahřejete, ale chřipku si uhnat určitě nechcete! Takže nezapomeňte ke své sportovní výbavě přihodit i delší hřejivou mikinu Neon. Tahle zářivě korálová kráska vás kromě krásného vzhledu zaujme i svým delším střihem. Ten sahá až pod boky, takže budete mít záda vždycky v teple.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Nezapomeňte ani na něho

Nezapomeňte ani na něho

Udržte svou sportovní motivaci a vydejte se za pohybem společně! Svého sportovního parťáka vybavte funkčním tričkem. Pánské sportovní triko Fitness se systémem Thermo Dry odvádí vlhkost od pokožky i při náročných sportovních aktivitách. Výrobce 4F obléká polské olympioniky, takže máte jistotu, že něco vydrží. Vyberte si ze tří barev tu, která k vám bude nejlépe ladit!

Koupit
nyní na Astratex.cz

Časová osa článků