Anna Polívková a Michal Kurtiš tančili tango.

Anna Polívková a Michal Kurtiš tančili tango. Michaela Feuereislová

Vzpomínka na StarDance znovu ožila: Polívková se s partnerem Kurtišem rozvášnila na parketu a vystavila na odiv stehýnka v síti

Anna Polívková (42) a Michal Kurtiš (27) se do sebe zamilovali během šesté řady taneční show StarDance, kterou společně vyhráli. Tehdy se psal rok 2013 a láska sympatickému páru vydržela dodnes.

Na parketu ostatně řádí i v současnosti. Když dostali nabídku Jitky Schneiderové (48) zúčastnit se velkolepé charitativní taneční akce Díky tanci, ani chvilku neváhali.

V pražské Lucerně si společně zavzpomínali na své seznámení a úspěšné tažení až do finále StarDance. Divákům v sále předvedli své pověstné tango, které ani tentokrát nepostrádalo pořádnou vášeň.

O tom, že se bylo opravdu na co dívat, svědčí i to, že Polívková mimo jiné vystavila na odiv sexy stehýnka v síti. Vzpomínka na StarDance tak znovu ožila a celá akce navíc pomohla dobré věci.

Výtěžek věnuje Jitka Schneiderová projektu Hledáme rodiče, který podporuje rozvoj pěstounské péče, a jehož je herečka patronkou. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků