Raego ukázal fotku z nemocnice po předávkování.

Raego ukázal fotku z nemocnice po předávkování. Foto: Raego TV

Známý český rapper přiznal, že se málem ufetoval k smrti. Zachránili ho na poslední chvíli

17. dubna 2017 19:55

Býval velký motivátor, mladí ho na sociálních sítích zbožňovali. Ale on sám sebe neměl rád a cpal do sebe drogy plnými hrstmi. Nebýt toho, že ho totálně předávkovaného na poslední chvíli před smrtí zachránili lékaři, už tu dnes nemusel být. Řeč je o známém českém rapperovi Raegovi, který nyní natočil video, kde se ke svým hříchům přiznal!

„V červenci 2016 jsem se předávkoval zneužitím léků na předpis. Málem jsem přišel o život. Rozhodl jsem se začít znovu a následovat své sny. Přestěhoval jsem se se čtyřmi sty dolary v kapse do Los Angeles. Krátkou dobu jsem byl bezdomovec, než jsem našel místo v hostelu. Bral jsem jakoukoli práci, kterou jsem sehnal. Zvolil jsem si sny místo drog,“ svěřil se v songu Walking Dead.

O tom, že z Raega byl podivín, trpící těžkou paranoiou, jsme již dříve psali. Jeho byt připomínal doupě schizofrenika. Naštěstí se zdá, že se ze všeho dokázal dostat.

Tenhle týpek s vietnamskými kořeny po tátovi si ale nasypal popel na hlavu, přiznal, že ujížděl na drogách, a chce se dostat ze dna zpátky nahoru.

„Rozhodl jsem se podělit o příběh o mém boji, abych dal ostatním vědět, že nejsou sami. Máte moc nad svým životem. Můžete dělat rozhodnutí, která vás mohou opět uzdravit. Nikdy byste se neměli stydět nebo cítit se poraženi. Vždy existuje možnost začít znovu. Žijte si svoje sny!“ uvedl.

Text písničky je fakt drsný. Raego v ní rapuje o tom, že pil hodně alkoholu, polykal prášky a padal na dno.

„A má duše byla zamčena, protože kdybych měl počítat, kolikrát jsem se obrátil na temnou stranu, abych na tebe zapomněl, nikdy bych to neřekl hrdě, ale to číslo by bylo větší než ta největší hora na světě,“ přiznal.

Dnes je Raego rád, že tuhle životní kapitolu vůbec přežil a může se o ni podělit a motivovat ostatní k tomu, aby se závislostí na drogách bojovali. 

David Zápal , Super.cz

Zrušit