Lucie Bílá o vztahu s Radkem Super.cz

Takhle září Lucie Bílá vedle svého o 17 let mladšího kolouška. Oslavili dvouměsíční výročí!

Lucie Bílá (55) prožívá pohádkový začátek letošního roku. Jak sama říká, nepamatuje si, kdy naposledy byla takhle šťastná. Může za to její nový vztah s o sedmnáct let mladším fešákem Radkem Filipim.

"Je to, myslím, vidět. Neměla jsem loňský rok moc rozchechtaný. Tohle, co prožívám, je obrovská odměna. Hlavně mám pocit, jako bych poprvé v životě měla práci jako druhý plán. To jsem neměla nikdy. Beru to už s lehkostí, už není jenom to," řekla Super.cz Lucie.

Svého partnera chce mít u sebe pořád. Nejjednodušší je mít ho zaměstnaného. Radek jí dělá road managera. "Mám pocit, že je to takhle ideální. Nejdřív vedle mě dostal práci a pak teprve jsem zjistila, že je mi s ním moc hezky, a když mě odveze domů, stýská se mi po něm. Kdybychom měli každý jinou práci, jinou kariéru, tak bychom se míjeli. Takhle spolu jezdíme, užíváme si jeden druhého. Jsem šťastná," vysvětluje zpěvačka.

S Radkem jsou spolu dva měsíce. Lucie už se zná s jeho rodinou. Výborně vychází i s tchyní. "Mám skvělou tchyni, tetičku, dva šváry. To je úžasný. S maminkou si píšeme, je úžasná," prozrazuje Lucie.

Na svatbu je prý ještě čas. "Asi se to, myslím, dozvíte, když něco takového proběhne. Potom. Ale nepospíchejte. Máme dnes dva měsíce, nikam nepospíchám. Jsem ráda, že nám osud zkřížil cesty a je nám spolu hezky," uzavřela zpěvačka na tiskové konferenci k muzikálu Sestra v akci v Hudebním divadle Karlín. Lucie ztvární titulní roli. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků