Jennifer Aniston

Jennifer Aniston Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Jennifer Aniston tentokrát jen jako doprovod svého manžela: Před padesátkou oblékla sexy kožené šaty

5. dubna 2017 16:29

Většinou je Jennifer Aniston (49) ve středu dění, ale na premiéru třetí řady seriálu Pozůstalí přišla podpořit svého manžela Justina Therouxe (47). Nestárnoucí herečka vsadila na asymetrické šaty z černé kůže, což byla skvělá volba.

Theroux se na plakátech k mysterióznímu seriálu, jehož hrdinové se vypořádávají s nevysvětlitelnou ztrátou svých blízkých, objevuje s obnaženou hrudí. Polonahého herce navíc zezadu objímá žena s andělskými křídly, což by mohlo u Justinovy manželky vzbuzovat žárlivost. Jennifer tak nejspíš chtěla výběrem oblečení dokázat, že i ona je sexy.

Seriál Pozůstalí, v němž hraje i současný přítel Paris Hilton (37) Chris Zylka a dcera Andy MacDowell Margaret Qualley, třetí řadou končí. Justin Theroux tak přijde o zajímavou hereckou příležitost a chce se opět vrátit ke psaní scénářů. Nevylučuje dokonce možnost, že vytvoří roli přímo na tělo své manželce.

„Už o tom spolu diskutujeme delší dobu, ale není pro nás jednoduché dojít k něčemu, co já bych chtěl napsat a ona by v tom zároveň chtěla hrát,“ tvrdí charizmatický herec, který je podepsán pod scénáři k filmům Tropická bouře či Iron Man 2. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků