Vdané ženy shání partnery pro nevázané sexuální hrátky! Milence střídají a zkouší i skupinový sex.

Čím dál více vdaných žen si dnes ve společnosti i nadále drží svou seriózní masku, avšak v soukromí ze sebe všechno, co je svazuje, doslova strhávají ... A hledají na internetu muže, s kterými by mohly v sexu zakusit něco zcela nové, intenzivní a bouřlivé!
Vdané ženy shání partnery pro nevázané sexuální hrátky! Milence střídají a zkouší i skupinový sex.

Vdané ženy shání partnery pro nevázané sexuální hrátky! Milence střídají a zkouší i skupinový sex. Super.cz

Týká se to i žen, které již léta nejsou svobodné a po celou tu dobu byla pro ně na prvním místě rodina. Ženy, které jsou už tak dlouho „v chomoutu“ a potřeby druhých upřednostňují před svými vlastními, často ze všeho nejvíce touží po úžasném milenci, který by neměl zbytečné předsudky. Milenci, při kterém by se mohly přestat ovládat a konečně naplno prožít své léta potlačované touhy, vášně a přirozené pudy.

V moderní době nabízí řešení internet, díky kterému si stále více provdaných žen domlouvá nezávazné dostaveníčka plné tajných sexuálních hrátek, a to s velice rozdílnými typy mužů. Na podobné zkušenosti je nejvíce přitahuje a baví právě různorodost … či už se jedná o mladičkého zelenáče (čili tzv. „toyboy“), anebo skupinový sex – to vše má moc uspokojit tyto sexuálně vyprahlé ženy!  

FOTO: TheCasualLounge.cz

Co k tomu dodává vedoucí internetový portál, zaměřený na nezávazné schůzky, www.TheCasualLounge.cz? „Ano, je to naprostá pravda! Vdané ženy tvoří značnou část naší uživatelské komunity. Pevně stanovená pravidla randění nejsou nic pro ně. Tak, jak jsou rozdílné ženy samotné, jsou rozdílné i jejich sexuální potřeby a touhy. Či už se jedná o dlouhodobé „sexuální přátelství“, příležitostné povyražení si s rozdílnými postelovými partnery, či dokonce pravidelné střídání milenců – není nic, co by tyto (v intimní oblasti tolik opomíjené) dámy rády nezakusily. A jelikož jsou služby na TheCasualLounge.cz pro ženy zdarma, je zde jejich počet obzvláště vysoký.“, potvrzuje mluvčí společnosti.

FOTO: TheCasualLounge.cz

Také dámy samotné jsou velice spokojené: „Na TheCasualLounge se mohu spolehnout, že vyhovující postelové partnery poznám už za velice kratičký čas.“, pochvaluje si Zdeňka z Ostravy (44). Letos si již dohodla osm různých schůzek! Šance na úspěch pro pány je přitom také velice vysoká, jelikož v současnosti tvoří ženy více než 65% z celkového počtu uživatel portálu.

Další informace a bezplatné přihlášení najdete na: www.TheCasualLounge.cz.

Slovenskou verzi stránky můžete najít na adrese: www.TheCasualLounge.sk.

O The Casual Lounge:

Přední portál pro nezávazné randění - TheCasualLounge.cz - je zaměřený na dámy a pány, kteří se jen velice neradi vzdávají „vztahů bez závazků“. Náš speciální přiřazovací systém vyhledává pro jednotlivé uživatele podobně smýšlející protějšky (v předem zadaných městech či regionech). Zájemci o nezávazné schůzky se mohou následně sami rozhodnout, s kým si skutečně přejí navázat kontakt. ANONYMITA a SERIÓZNOST jsou přitom samozřejmostí, nezanedbatelnou roli však sehrávají také styl, úroveň a erotika ...

www.TheCasualLounge.cz

FOTO: TheCasualLounge.cz


Časová osa článků