Sylvester Stallone na konci roku 2016

Sylvester Stallone na konci roku 2016 Profimedia.cz

Sylvester Stallone míří do Prahy: Okouzlí ženatého akčního hrdinu opět české krásky?

Dvacet let nemohl provést inspekci toho, jak krásné dívky u nás vyrůstají, na podzim ale bude mít opět šanci! Jak se k nám doneslo, hollywoodská akční megastar Sylvester Stallone kývl na nabídku objevit se v Praze na muzikálu podle filmu Rocky, který před lety napsal a dostal za něj téměř na chlup přesně před čtyřiceti lety i Oscara!

Naposledy byl v Česku v roce 1997 v rámci zahájení provozu pobočky celebritní restaurace Planet Hollywood, v níž měl podíl a která později skončila neslavně, a tehdy z toho bylo haló.

Podobný rozruch se očekává i nyní.

„Naše společnost s panem Stallonem usilovně jedná a pokud je mi známo, z jeho ani z naší strany nic nebrání tomu, aby se návštěva v poměrně brzkém termínu uskutečnila,“ řekl Super.cz producent Rockyho Fawad Nadri s tím, že ruka už je prakticky v rukávě.

Muzikál je naplánován jen do devátého dubna, pak až na podzim, do té doby mají pražské Kongresové centrum zamluvené jiné společnosti. A právě po návratu muzikálu na sklonku roku by Rocky, Rambo nebo Soudce Dredd měl poctít Prahu svou návštěvou.

„Když jsem se tuhle zprávu dozvěděl, byl jsem radostí úplně bez sebe. Když budu mít štěstí a zrovna budu mít na ten den v rozpise vystoupení já, asi na mě padne obrovská tréma. Budu ale dělat naprosto všechno, abych pana Stalloneho nezklamal,“ dušuje se představitel hlavní role Peter O. Pecha.

Slova ze začátku článku o tom, že by ho kromě umění mohly zaujmout české krásky, nebyly vůbec plané. Jedna česká modelka totiž například před časem zveřejnila fotku, na níž je se Sylvesterem v objetí v posteli. I když je z něj pyšný ženáč a táta tří dcer, evidentně minimálně v minulosti měl tedy pro naše krásky slabost. A i v samotném muzikálu jich je hodně, takže patrně bude hodně spokojený! 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků