Noid s manželkou Gábinou a dcerou Terezkou

Noid s manželkou Gábinou a dcerou Terezkou Michaela Feuereislová

Rozvodová válka Noida a Gábiny: Známe tajný plán zpěváka. Budete se divit!

Vašek Noid Bárta (40) už týden, během kterého na sebe s manželkou vzájemně mediálně útočí, neviděl dceru Terezku. Setkání s dcerou by mělo proběhnout v sobotu. Prý mu ale zásadně nevyhovuje, že může vidět dceru, jen když si to usmyslí jeho stále ještě manželka Gábina. A proto navštívil sociálku, aby to vyřešil. A má i velmi nestandardní rozvodový návrh!

"Když jde o dítě a rodiče se nemohou dohodnout, tak je tu OSPOD. Teda orgán sociální právní ochrany dětí. To jsem neznal, tyhle názvy. No a zatím se dohodnout nemůžeme," řekl Super.cz Noid.

"Dceru jsem týden neviděl. Ale v sobotu bych ji měl mít. Zatím mi Gábina určuje, kdy ji smím a nesmím vidět. Což mi vadí. Jsme oba rovnocenní rodiče. Věřím, že i když má Gábina nový vzah, respektuje mě jako tátu. Tedy, chci tomu věřit," doufá zpěvák.

Má už i prý rozvodový návrh. "Naše dcera nás má ráda oba. Myslím oba stejně. Jsme schopni se oba o ni postarat. Nechci předjímat, co bude. Ale rozhodně si myslím, že máme jako rodiče stejná práva a stejné povinnosti. Mám určitý sen, který se týká Terezky. Je to něco, co by Terezka podle mě uvítala. A když se bavím s okolím, tak prý to je to nejlepší, co by Terezka mohla mít," dodal Noid s tím, že nejlepší by podle něj bylo, aby Terezce zůstal domov v Mukařově, kde jako rodina žili. Tam by se on a Gábina u Terezky střídali. Vašek plánuje usilovat o střídavou péči. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků