Nejeden slavný fotbalista podlehl této svůdné brunetce.

Nejeden slavný fotbalista podlehl této svůdné brunetce. Profimedia.cz

Milenka fotbalistů Imogen Thomas tančila jen v bikinkách pod kapkami vody

19. září 2011 18:58

Není pochyb, že velšská modelka a bývalá účastnice reality show Big Brother Imogen Thomas (28), je pořádné číslo, vždyť se také nejvíce proslavila mileneckými aférkami s několika slavnými fotbalisty. Město hříchů Las Vegas je tak pro tuto divu jako stvořené. Jako správná dračice si vyzkoušela, co toto místo nabízí a u všeho byla zatraceně sexy. Posuďte sami...

Imogen nejdřív na svůj Twitter napsala známou frázi: „Co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas,“ a poté si začala náležitě užívat. Minulý týden se nejdříve kroutila pod sprchou u bazénu, pak si vyzkoušela tanec u tyče a nakonec se vrhla na jízdu na rozzuřeném býkovi, samozřejmě jen umělém.

Imogen Thomas se nejvíce dostala do povědomí lidí koncem května, kdy vyplavala na povrch její milostná aféra s hvězdou týmu Manchester United Ryanem Giggsem. Ten byl přitom do té doby považován za ctnostného manžela a otce dvou malých dětí. Mezi její další slavné fotbalové skalpy patří například Cristiano Ronaldo, Dwight Yorke, Jermain Defoe či Matthew Collins. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz