Dominika Mesarošová vydražila diamantovou slzu. Peníze jdou na hluchoněmé.

Dominika Mesarošová vydražila diamantovou slzu. Peníze jdou na hluchoněmé. Michaela Feuereislová

Dominika Mesarošová věnovala 55 tisíc na hluchoněmé

Priority modelky Dominiky Mesarošové (35) nejsou takové, jaké se mohou na první pohled zdát. Přestože kontroverzní modelka o sobě ráda tvrdí, že na světě má nejradši peníze a luxus, svými skutky to nepotvrzuje. Na charitativním večírku Párty Miss se totiž nezdráhala věnovat 55tisícovou sumu na nadační fond Svět zvuků.

„Je pravda, že mám ráda peníze, ale když jich mám hodně, proč bych tím někomu neudělala radost. Momentálně mám všeho dostatek, takže jsem se rozhodla, že něco vydražím, aby ty peníze šly na dobrou věc,“ svěřila se Novinkám Mesarošová (35), která za 55 tisíc vydražila diamantovou slzu za desetinu ceny.

„Vůbec toho nelituju. Už jsem se dokonce dohodla, že se osobně zajedu do té nadace podívat a zkusím zjistit, jak bych jim mohla pomoct víc,“ vysvětlila Mesarošová (35).

A za její štědrost je vděčný i organizátor akce Martin France. Nebýt Dominiky, nevybral by totiž skoro nic. Na účet nadačního Fondu Svět zvuků totiž pošle přesně částku, za kterou Dominika vydražila diamantovou slzu. 

Karen Mchitarjan


Časová osa článků