Mel B

Mel B Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nestárnoucí hvězda 90. let požádala o rozvod, a už vystavuje dokonalé tělo v metalickém overalu

Sotva členka bývalé dívčí skupiny Spice Girls požádala o rozvod, políčila na dalšího partnera. Mel B nejspíš vyprovokoval její manžel, který už byl přistižen v dámské společnosti v baru.

Manželství Mel B (41) a Stephena Belafonta míří k rozvodu a je velmi nepravděpodobné, že by mezi zpěvačkou a filmovým producentem ještě došlo k usmíření. Muž, s nímž má čokoládová Spice Girl pětiletou dceru Madison, se už totiž poohlíží po novém protějšku. V restauraci byl zvěčněn se ženou, k níž měl podezřele blízko.

Mel B na ocet určitě nezůstane. I po třech dětech, z nichž každé má jiného tatínka, má stejně dokonalou figuru jako v době, kdy řádila s holkami ze Spice Girls. Na zahájení nové řady televizní show Amerika má talent se předvedla v přilnavém metalickém overalu, v němž by vynikla jakákoliv tělesná nedokonalost. Tu ovšem na jejím těle nenajdeme.

Členka již neexistující dívčí kapely se role porotkyně ujme už popáté. Ve dvanácté řadě televizní show bude Mel B soutěžící hodnotit společně s Heidi Klum, Simonem Cowellem a Howiem Mandelem. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků