Demi Rose razí styl chytré horákyně...

Demi Rose razí styl chytré horákyně... Foto: Super.cz/ Profimedia.cz

Bez odhalených prsou téměř nevychází. Tentokrát mladinká modelka přidala i bonus navíc

Když ji jednou uvidíte, nejspíš si ji zapamatujete. Dvaadvacetiletá modelka Demi Rose má dvě taková poznávací znamení. Zaprvé je malinká, měří pouhých 157 centimetrů, ale - a to je druhý bod - co jí nebylo dáno do výšky, vtěsnalo se do oblasti hrudníku, čehož brunetka ráda využívá a fotografové na to slyší.

Své fanoušky, kterých má na Instagramu čtyři milióny, ale umí potěšit nejen ze stránek magazínů, ale i ve společnosti a v civilu. Minišaty s odvážnými výstřihy jsou její přirozeností, na večírku magazínu Sixty6 šla ještě o něco dál. Do londýnského klubu dorazila v průhledném krajkovém negližé. Sixty6 je magazín s odvážnými fotkami žen, a tak šlo o styling, řekněme, tematický a v duchu magazínu. Ale kdyby si ji na ulici někdo spletl s lehkou dívkou, divit by se tomu nemohla.

O Demi Rose se hodně psalo i v souvislosti s jejím vztahem s raperem Tygou, po jehož boku na chvíli vystřídala ne nepodobnou Kylie Jenner. Aktuálně píší zahraniční bulváry o tom, že se ti dva opět (už poněkolikáté) rozešli. 

Super.cz


Časová osa článků