Emanuele Ridi se pochlubil touto fotkou. Blondýna v pozadí je Lucie Hunčárová.

Emanuele Ridi se pochlubil touto fotkou. Blondýna v pozadí je Lucie Hunčárová. Foto: Facebook E. Ridiho

Vážně jsou jen kamarádi? Lucie Hunčárová a Emanuele Ridi spolu vyrazili na romantickou dovolenou

26. března 2017 12:07

Tak tohle už jako pouhé kamarádství budou jen těžko vysvětlovat! Tanečnice Lucie Hunčárová (33), která se na začátku roku po osmi letech vztahu definitivně rozešla s Janem Onderem, popírala, že by mezi ní a Emanuelem Ridim bylo víc než kamarádství. Teď spolu ale vyrazili na dovolenou do Itálie a oba se pochlubili fotkami ze stejného místa na své sociální síti.

„Je mi tu dobře. Krásný odpočinek,“ napsal si k fotkám oblíbený kuchař. „Cítím se šťastně,“ napsala si ke svým fotkám zase Lucie. Ti si na své dovolené v oblasti Tridentska užívají podle fotek nejen lyžovačku, ale také prostředí luxusního hotelu s bazénem a skvělou kuchyní. Že by si tady po večerech se sklenkou vína u krbu jen povídali? O tom se dá s úspěchem pochybovat.

Podle informací Super.cz dokonce tato dovolená není jejich první společná. „Už v lednu spolu byli na prodlouženém víkendu v Německu,“ dodal náš zdroj.

Pikantní na tom všem je, že Ridimu (44) Lucii přidělil v osmé řadě StarDance právě Onder, který po společné dohodě opustil i hnízdečko, které si spolu před rozchodem s Lucií budovali. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků