Emanuele Ridi se pochlubil touto fotkou. Blondýna v pozadí je Lucie Hunčárová.

Emanuele Ridi se pochlubil touto fotkou. Blondýna v pozadí je Lucie Hunčárová. Foto: Facebook E. Ridiho

Vážně jsou jen kamarádi? Lucie Hunčárová a Emanuele Ridi spolu vyrazili na romantickou dovolenou

Tak tohle už jako pouhé kamarádství budou jen těžko vysvětlovat! Tanečnice Lucie Hunčárová (35), která se na začátku roku po osmi letech vztahu definitivně rozešla s Janem Onderem, popírala, že by mezi ní a Emanuelem Ridim bylo víc než kamarádství. Teď spolu ale vyrazili na dovolenou do Itálie a oba se pochlubili fotkami ze stejného místa na své sociální síti.

„Je mi tu dobře. Krásný odpočinek,“ napsal si k fotkám oblíbený kuchař. „Cítím se šťastně,“ napsala si ke svým fotkám zase Lucie. Ti si na své dovolené v oblasti Tridentska užívají podle fotek nejen lyžovačku, ale také prostředí luxusního hotelu s bazénem a skvělou kuchyní. Že by si tady po večerech se sklenkou vína u krbu jen povídali? O tom se dá s úspěchem pochybovat.

Podle informací Super.cz dokonce tato dovolená není jejich první společná. „Už v lednu spolu byli na prodlouženém víkendu v Německu,“ dodal náš zdroj.

Pikantní na tom všem je, že Ridimu (47) Lucii přidělil v osmé řadě StarDance právě Onder, který po společné dohodě opustil i hnízdečko, které si spolu před rozchodem s Lucií budovali. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků